Atlas Copco Kompresör

x0914667

Üye
Atlas Copco GA110 tipi hava
kompresörünün elektrik projesi
lazım.Elenide mevcut olan varsa
göndereblirmi?

Elektrik tesisatlarında seçilecek kablo kesiti genellikle kullanılacak güce göre çekilecek akımın hesaplanması ile belirlenmelidir.
Otomatik sigorta bulunduğu devreyi yüksek akım ve kısa devre akımlarından koruyan bir anahtarlama elamanıdır.
mail adresini ver ayrıca modül mrk 4 yoksa 3mü bilmiyorsan pano kapagında manuel otomatik pako şaltr varmı

mail adresini ver ayrıca modül mrk 4 yoksa 3mü bilmiyorsan pano kapagında manuel otomatik pako şaltr varmı

sayın abahcetepe

madem elinizde döküman mevcut dosyayı burda herkesin paylaşımına sunmak varken niçin mail adresi istiyorsunuz...

Sayın volcanoss
elimde dökümanlar var ama bunları herkesle paylaşamam sonuçta bunlar şirket dökümanlarıı ayrıca orda dikkat etiysen sordugum bazı sorular bunlara o arkadaş cevap verirse ondan sonra mail yoluyla yardımcı olmayı düşünüyorum ...

merhaba sayın üye,selmak kompresörü ara sana istediğin her dökümanı sağlasınlar,selamlar

Selam Evet atlas coppo ga110 üzerinde kırmızı kollu şalteri olan tiplerin elektrik projesi varsa bende isterim

slm arkadaşlar benim bir problemim var yardımcı olursanız bilen arkadaşlar sevinirim
benim çalıştığım firmada bir ader 90 kw inverterli 10 bar komresör var bunun motoru yandı sardırdık yeniden çalıştıramadık komresör motor yanıkkende sarıldıktan sonrada konvertör hatası 20 diye hata veriyor bende katolokları yok o yüzden problemi çözemedim tam olarak ne yapmalıyım elinde katolok olan arkadaşım varsa bana gönderirse sevinirim
[email protected] --05427147055--mustafa
otomasyon

Forum istatistikleri

Konular
128,336
Kullanıcılar
450,178
Son üye
Esat YILDIZ

Yeni konular

Çevrimiçi üyeler

Geri