Asus format hk.

ageoff

Üye
Arkadaşlar merhaba asus pc'me recoveryden format attim resimdeki uyarıyı verdi. Anladığım kadarıyla pc 'yi kapatırken güncelleme olmuş ve üzerine format attiğımdan kaynaklı bu hayatı vermiş. tekrar recoveryden format attığımda da aynısı oluyor. recovery i bozmadan nasıl düzeltebilirim. şimdiden teşekkürler...
20190203_222046.jpeg

Eğer durumu kurtaracaksanız bir adet Home premium CD'si bulup format atar gibi başlatıp kurulum aşamasına geçmeden önce onarma seçeneğini seçmelisiniz.Muhtemelen eksik bir dosya var ve onarma ile düzelir.

Windows 10'a niçin geçmediniz?

Eğer durumu kurtaracaksanız bir adet Home premium CD'si bulup format atar gibi başlatıp kurulum aşamasına geçmeden önce onarma seçeneğini seçmelisiniz.Muhtemelen eksik bir dosya var ve onarma ile düzelir.

Windows 10'a niçin geçmediniz?
Teşekkürler hocam. usb den format atmayı denedim hata verdi tekrar recoveryden format atınca düzeldi.

Neden windows 10 a geçmedigime gelince 9 yıllık pc hiç gerek duymadım bana bu şekilde yetiyor ama bazı programlar için geçmem gerekecek artık.

Windows 10 iyi bir sistem lakin adam gibi verim alacaksanız minimum 3 gb Ram bellek lazım (ideali 4 ve yukarısı) Bilgisayarınız da buna dikkat edin.

Forum istatistikleri

Konular
128,188
Kullanıcılar
449,957
Son üye
sezercakmak

Yeni konular

Geri