arkadaşlar bir bilginiz varsa lütfen yardım!!! 87C52X2

Arkadaşlar yaklaşık 1 senedir bu single chip i arıyorum ama ne yazıkki bulamıyorum... bu chipten nerede bulabileceğimi nasıl temin edeceğimi bilen varsa lütfen yardımcı olsun... tam olarak şu 87C52X2 intel marka http://www.datasheetsite.com/datasheet/87C52X2 bu sitede data sheets 'i var buna göre muadil bir chip olabilirmi? olursa ne olur?....

başarılı çalışmalar...

Farnell'e baktınız mı?

baktım onların tedarikçisi ankarada bir firma ismini vermek doğru olmaz diye yazmadım, onlarda bulunan 3 adet idi ve onların uzantıları farklıydı yani atıyorum 87c52x2 lgd misal tam olarak hatırlamıyorum ama böyle birşeydi ve bacakları tutmuyordu?:(:(:(

başarılı çalışmalar...

stokta olmasına gerek yok ama , ABD stoğundan gelir yine gelir eğer FARNELL'de varsa

onuda sordum kendilerine biz intel marka getirmiyoruz dediler, peki bunun yerine hangi uzantıda hangi marka olabilir dedim bana onu siz araştırıp tespit edeceksiniz daha sonra sipariş geçeceksiniz dediler, ama ben tam olarak anlamadığımdan bunu yapamadım çünkü farklı bir single chip çıkarsa birde bu seçtiğim herşeye tekrar başlıyacak ve ödememde yanacak:( arkadaşım siz anlarsanız data sheet lerinden bana bunun muadilini bulmama yardımcı olabilirmisiniz? rica etsem :(...

başarılı çalışmalar...

Forum istatistikleri

Konular
128,212
Kullanıcılar
449,990
Son üye
alpersirakaya

Yeni konular

Geri