ares display kılıfları

erciyes38

Üye
Areste display kılıfları oluşturan veya kılıf oluşturmasını bilen varmı?

benim sorduğum 38mm 7 segment display kılıfı, teşekkürler.

Arkadaşlar areste 7 segmente uygun kılıfı çizmek yerine bu elemana uygun kılıflar varmı acaba kütüphanede

buldum arkadaşlar sanırım 7 seg56 kılıfı uyuyor ancak areste bu bağlantıları yaptığımda displayın bağlantıları sarı oluyor

Ratsnest moddan bağlantı yapacağın pinler arası bu modla bağlantı oluştur sonra hattı çek olmazsa display bağlayacağın elemanın pinleri isiste boşsa isise geri dön elemanın pinlerine boş hat çek sonra arese geri dön yazdığımı tekrar uygula olacaktır.

Kolay gelsin

yardımın için teşekkürler.Ancak rastnest mode yaptım olmadı areste dislay bağlayacağım eleman (7seg56) isiste malesef yok.

Onu demiyorum mesela entegreye 7 segment bağlayacaksın isiste bu entegrenin bacaklarını boş bırakırsan areste uyarı verir ama isiste boş hat çekip herhangi bir yerde sonlandırıp arese aktarırsan her türlü çağıracağın elemanı bağlarsın bu moddan. Boş bırakılan pine eleman bağlarsan pin normalde açık bağlantı yapılamaz gibi bi uyarı verir bağlantı yapacağın ayağı boş bırakmamalısın isiste elemanın yoksa boş bağlantı çek herhangi bir yerde sonlandır

Yeni mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
128,193
Kullanıcılar
449,969
Son üye
kdrtkn

Yeni konular

Geri