Aramızda gözlükten anlıyan var mı ?

GND-

Üye
benim gözümde dereceli gözlük var yazın güneşten kışın karların beyazından gözüm fazla etkileniyor dereceli güneş gözlüğü alacam ama baya pahalı https://urun.n11.com/gozluk-aksesua...olarize-gunes-gozluk-klipsi-kutulu-P271054191 böyle bir şey var klipsli gözlüğe takınca güneş gözlüğü gibi oluyor acaba nasıl olur bunlar kullanan var mı ??

Çinden getirt ben böyle yaptım. kalite aynı zamanla veya dikkatli kullanmazsan çiziliyor. Bu paralara çok set alırım.

benim gözümde dereceli gözlük var yazın güneşten kışın karların beyazından gözüm fazla etkileniyor dereceli güneş gözlüğü alacam ama baya pahalı https://urun.n11.com/gozluk-aksesua...olarize-gunes-gozluk-klipsi-kutulu-P271054191 böyle bir şey var klipsli gözlüğe takınca güneş gözlüğü gibi oluyor acaba nasıl olur bunlar kullanan var mı ??
Naçizane tavsiyem; Gözlük konusunda ucuz, ne olduğu bilinmeyen ürünler alma. İlerisi için gözünde sağlık problemlerine sebeb olabilir. Sırf adından dolayı gereksiz fiyata satılan ürünler dışında kaliteli gözlük markaları mevcut. Onlardan almanı tavsiye ederim.

zaten gözlükçü de dedi bunlar uzak doğu malları dedi zaten gözüm baya bozuk derecesi büyük gözlüğün neyse bugün öğleden sonra göz doktoruan gidecem artık acı zulüm alacaz gözlüğü göz bu başka şeye benzemez gözlük takmayınca bile yolda zor yürüyorum... :( :(

zaten gözlükçü de dedi bunlar uzak doğu malları dedi zaten gözüm baya bozuk derecesi büyük gözlüğün neyse bugün öğleden sonra göz doktoruan gidecem artık acı zulüm alacaz gözlüğü göz bu başka şeye benzemez gözlük takmayınca bile yolda zor yürüyorum... :( :(
Sen boşver gözlükçüyü. Ne diyecekti ya benden alma çinden al demez.
Ben 25 yıldır klipsli güneş ve gece gözlüğü kullanıyorum.
Dikkat ettiğim şey polarize camlı olması.
10 yılı aşkın da çinde yaptırıyorum.
İnanın Türk mallarından daha kaliteli.
Türk gözlükçülüğünde geçerli tek bir kural vardır. BABAM GELSE 10 KATI..
Aldığı fiyatı en az 10 la çarpar, ötesi kısmet.
Hele benim gibi multifocal kullanıyorsan çok para isterler.
10 yıl önce 2 cama 1500tl deyip 1000e indi. Param olmadığı için bir süre çift gözlük kullandım. Sonra çinde olduğunu keşfettim. Cam çerçeve 100tl ye aldım.
Sonra her numara değiştiğinde sadece cam getirtip burada taktırdım. Çerçeve eskiyince çerçeveli getirttim.
Geçen yıl ameliyat olunca acil cam gerekti. Sağ cam işbir marka taktırdım. Hem görüş kötü hem rengi değişti.
Şimdi ikisi birden değişecek. Yine mutlaka çin..

Mıknatıslı. Ama yenisini klipsli alacağım. Aynı şekilde bir de sarı camlı olanı var arabada duruyor.
20190222_113146.jpeg
20190222_113201.jpeg

Sen boşver gözlükçüyü. Ne diyecekti ya benden alma çinden al demez.
Ben 25 yıldır klipsli güneş ve gece gözlüğü kullanıyorum.
Dikkat ettiğim şey polarize camlı olması.
10 yılı aşkın da çinde yaptırıyorum.
İnanın Türk mallarından daha kaliteli.
Türk gözlükçülüğünde geçerli tek bir kural vardır. BABAM GELSE 10 KATI..
Aldığı fiyatı en az 10 la çarpar, ötesi kısmet.
Hele benim gibi multifocal kullanıyorsan çok para isterler.
10 yıl önce 2 cama 1500tl deyip 1000e indi. Param olmadığı için bir süre çift gözlük kullandım. Sonra çinde olduğunu keşfettim. Cam çerçeve 100tl ye aldım.
Sonra her numara değiştiğinde sadece cam getirtip burada taktırdım. Çerçeve eskiyince çerçeveli getirttim.
Geçen yıl ameliyat olunca acil cam gerekti. Sağ cam işbir marka taktırdım. Hem görüş kötü hem rengi değişti.
Şimdi ikisi birden değişecek. Yine mutlaka çin..

HAKLISIN usta gözlükçüler biraz öpüyor adamı... :D
sen iyi yol bulmuşsun çinden getirtmek de iyi fikir … bende daha çok araba kullanınca sıkıntı oluyor...

Göze mukayyet ol.

HAKLISIN usta gözlükçüler biraz öpüyor adamı... :D
sen iyi yol bulmuşsun çinden getirtmek de iyi fikir … bende daha çok araba kullanınca sıkıntı oluyor...
Polarize gözlükler var. Hafif renkli. Çok fark edecektir. Yağmurlu havada polarize gözlük çok fayda ediyor.

bugn cumadan sonra doktora gittim genel bir göz muayenesi oldum doktor gözlük derecen aynı değişmemiş yani bir ilerleme yada gerileme yok dedi . dedim ki ben güneş gözlüğü almak istiyorum dedim dereceli yazdı reçeteyi verdi gittim gözlükçüye dereceli güneş gözlüğü için fiyat verdi sadece camlar 500 TL dedi benim bu parayı vermem mümkün değildi zaten işler kesat . :( neyse dedim böyle normal gözlüğün önüne takılan klipsli bir şey oluyor ondan var mı dedim var dedi ondan aldım hatta o sırada ondan kullanan müşteri de vardı dükkanda çok memnun kaldığını söyledi 60 liraya ondan aldım. :D

bugn cumadan sonra doktora gittim genel bir göz muayenesi oldum doktor gözlük derecen aynı değişmemiş yani bir ilerleme yada gerileme yok dedi . dedim ki ben güneş gözlüğü almak istiyorum dedim dereceli yazdı reçeteyi verdi gittim gözlükçüye dereceli güneş gözlüğü için fiyat verdi sadece camlar 500 TL dedi benim bu parayı vermem mümkün değildi zaten işler kesat . :( neyse dedim böyle normal gözlüğün önüne takılan klipsli bir şey oluyor ondan var mı dedim var dedi ondan aldım hatta o sırada ondan kullanan müşteri de vardı dükkanda çok memnun kaldığını söyledi 60 liraya ondan aldım. :D
Güle güle kullanın.

Yeni mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
127,966
Kullanıcılar
449,611
Son üye
ramazansanli@

Yeni konular

Geri