Arçelik sbs 8830 sbs nf çalışmıyor

Arkadaşlar merhaba, buzdolabım birkaç gündür kendi kendine ayarlarını değiştiriyordu. Geçen gün aniden gitti, aydınlatma ışıkları çalışıyor fakat motor çalışmıyor. Anakarta baktığımda şöyle içe göçmüş bir parça gördüm sizce sıkıntı burada mıdır?
Teşekkürler

Ekli dosyalar

• 20220214_105901.jpg
    20220214_105901.jpg
    422.4 KB · Görüntüleme: 61
Evet , üstteki 2 sinin aynısına benziyor, triyak değişmeli.
Tekradan merhaba, triyakı değiştirttim. Değiştirecek elektronikciyi ararken çok kaliteli bir insanla tanıştım kartalda zteknik. Çok kaliteli bir işçilikle parçayı değiştirdi fakat sonuç yine aynı. Prize her takışımda farklı şeyler oluyor bazen ekran hiç gelmiyor bazen geliyor, rastgele ışıklar yanıyor 2 dk sonra gidiyor, fan çalıştı bir keresinde de. Pendikteki emektar elektronikçi sıkıntının beyinle, işlemciyle alakalı olduğunu belirtti. Sizin düşünceleriniz nelerdir, yeni bir anakart alıp deneyeyim mi?

Tekradan merhaba, triyakı değiştirttim. Değiştirecek elektronikciyi ararken çok kaliteli bir insanla tanıştım kartalda zteknik. Çok kaliteli bir işçilikle parçayı değiştirdi fakat sonuç yine aynı. Prize her takışımda farklı şeyler oluyor bazen ekran hiç gelmiyor bazen geliyor, rastgele ışıklar yanıyor 2 dk sonra gidiyor, fan çalıştı bir keresinde de. Pendikteki emektar elektronikçi sıkıntının beyinle, işlemciyle alakalı olduğunu belirtti. Sizin düşünceleriniz nelerdir, yeni bir anakart alıp deneyeyim mi?

Kartın tam fotoğrafini atın tekrar bakalim

Forum istatistikleri

Konular
128,208
Kullanıcılar
449,987
Son üye
mavcil19

Yeni konular

Geri