arçelik 6220

arçelik 6220 anakartını nereden temin edebilirim acaba

ankartın yenisini taktık ama makina su alıyor baya bi bekliyor tekrar su alıyor yine bekliyor varmı fikri olan ?

su alıp beklediği zaman tekrar başlaya basınca şayet su alıyor ise su sayaç grubunu değiştirin. Su sayaç grubu suyu sayamıyor , karta sinyel gönderemiyor. kart dolayısı ile suyu sayamadığı için su almayı durduruyor.

19082018174900[1].jpeg

su alıp beklediği zaman tekrar başlaya basınca şayet su alıyor ise su sayaç grubunu değiştirin. Su sayaç grubu suyu sayamıyor , karta sinyel gönderemiyor. kart dolayısı ile suyu sayamadığı için su almayı durduruyor.

dogrumudur bilmem ama SU sayacını çıkarıp ölçü aleti ile ölçtüm kesik kesik sinyal gönderiyor üfleyince

su sayacınıda değiştirdim anakart sıfır sorun hala devam ediyor diger aksamları manuel olarak kontrol ettim herşey çalışıyor kablolar sağlam hala arızayı bulamadım

makina su alıyor bekliyor yıkamaya geçmiyor
test programında su alma süresi 95 sn. diyor bakıyorum 60 sn de kalıyor anakart test te takılıyor
yeni anakartın arızalı oldugunu düşünmeye başladım yokmu fikri olan?

su sayacınıda değiştirdim anakart sıfır sorun hala devam ediyor diger aksamları manuel olarak kontrol ettim herşey çalışıyor kablolar sağlam hala arızayı bulamadım

makina su alıyor bekliyor yıkamaya geçmiyor
test programında su alma süresi 95 sn. diyor bakıyorum 60 sn de kalıyor anakart test te takılıyor
yeni anakartın arızalı oldugunu düşünmeye başladım yokmu fikri olan?

elektronik kart su sayacını okuyamıyor. sayaç grubunu değiştirdi iseniz (sadece kart değil su trübünü ) sayaca giden ince mavi kabloları elektronik karta kadar sağlamlık kontrolünü yapın. bazen ön kapı içinde sürtülmeden dolayı kesiliyor. kabloların da sağlamlığından emin iseniz elektronik kartı değiştiriniz

Forum istatistikleri

Konular
128,212
Kullanıcılar
449,990
Son üye
alpersirakaya

Yeni konular

Çevrimiçi üyeler

Geri