arçelik 3650fd h11 hatası

Arçelik 3650 fd makinem 2 gündür sıkıntılı yıkama yapmıyordu reset yaptım led ekranda h11 hatası verdi bu sefer yıkadı sıkmadı (nette bulduğum açıklama motor açık devre yazıyor) ne yapmam gerekir sevgili ustalar,birde kazan dönüşünde cıyırtı şeklinde bi ses peydah oldu bu olayla beraber,birde yıkama yaparken diğer ledler titreme şeklinde belli belirsiz hareketler yapıyor mesela başlat tuşunun yanıdakı pause tuşu titreme şeklinde program ana yuvarlak düğmenin ki titreme yapar gibi,

yardım lütfen..

Son düzenleme:
Motor komurleri bitmistir kontrol edilmeli elinden geliyorsa motor komurlerini degistittir

motor kömürleri bitmiştir. işin acilse bayram bitimini beklemek istemiyorsan vede İstanbul'daysan bana uğra yardımcı olayım. tel: 0536 462 18 59

Evet dediğiniz gibi motor kömürünün biri çok yenmiş yerlerini değiştim şuan çalışıyor ancak bu seferde su almadı test yaparken yumuşatıcı gözünden su alıyor ancak ana yıkama için su almıyor elle su ilavesi yapınca çalışıyor sorun şimdi ne olabilir acaba cevabınız için teşekkür ederim

Evet dediğiniz gibi motor kömürünün biri çok yenmiş yerlerini değiştim şuan çalışıyor ancak bu seferde su almadı test yaparken yumuşatıcı gözünden su alıyor ancak ana yıkama için su almıyor elle su ilavesi yapınca çalışıyor sorun şimdi ne olabilir acaba cevabınız için teşekkür ederim
testte bütün gözlerden su alıyormu?
alıyorsa normal programdada alması lazım motor kömürlerini değişip deneme yapın istanbuldaysanız bana uğrayın motor kömürlerini vereyim değişin ondan sonra kontrol edin.

bakımcı usta ma ilgisinden dolayı teşekkür ederim kömürüde orijinal servisten istedim plastikli şekilkde alacağım su olayıda çözüldü su ventiline tıkladım sorun şuanlık çözüldü

Forum istatistikleri

Konular
128,212
Kullanıcılar
449,990
Son üye
alpersirakaya

Yeni konular

Geri