Arçelik 2530 Cmıy komprosör arızası

Burçak007

Üye
Arçelik 2530 cmıy marka buzdolabımız kompresör arızası verdi.İlgilenen arkadaş ,tree ntu 150 mt (türk net )olan kompresör ün yerine cubigel hpy11aa r600a komprosör taktı.Ama dolap yine çalışmadı .Bu kez elektronik kartıda arızalandı denildi .Bu kartda firmada yokmuş sanırım.Çok magdur olduk.Şu durumda 4 5 yıllık dolap çöp gibi oldu .Acil Teknik bilginize ihtiyacım var.Çok teşekkür ederim

Arçelik 2530 cmıy marka buzdolabımız kompresör arızası verdi.İlgilenen arkadaş ,tree ntu 150 mt (türk net )olan kompresör ün yerine cubigel hpy11aa r600a komprosör taktı.Ama dolap yine çalışmadı .Bu kez elektronik kartıda arızalandı denildi .Bu kartda firmada yokmuş sanırım.Çok magdur olduk.Şu durumda 4 5 yıllık dolap çöp gibi oldu .Acil Teknik bilginize ihtiyacım var.Çok teşekkür ederim
Düzgün bir servis çağırın. Kart arızalı ise çıkması bulunur. Yada tamir olur. Kart kartciya gidecek. Kompresör düzgün degsiti ise düzelir. Kart arızalı diye kompresör değişmemistir inşallah ama o eski kompresörunuz zaten dandik bir marka. Armut.com uygulamasi var ordan teklif açın yorumları iyi olan firmadan yardım alın

Düzgün bir servis çağırın. Kart arızalı ise çıkması bulunur. Yada tamir olur. Kart kartciya gidecek. Kompresör düzgün degsiti ise düzelir. Kart arızalı diye kompresör değişmemistir inşallah ama o eski kompresörunuz zaten dandik bir marka. Armut.com uygulamasi var ordan teklif açın yorumları iyi olan firmadan yardım alın
Çok teşekkür ederim ,inşallah çözülür.İlk yetkili servis gelmişti o da kompresör yanmış demişti .O zaman maddi olarak biraz ertelemiştik.Sonra diğer yetkili şoklarım falan diyince güvendik. Yeni Kompresör ü taktı oda çıkmaz diyor.Kartı tamir ettirmeye calıştı ama olmadı dedi .Sonra firmadan isteyelim denildi onlardada yokmuş .Bende emin olamadım sizlere danışmak istedim.Mutlu günler dilerim.

@bakımcıı usta ile iletişime geçin kartınızla ilgilenir

Rica ederim. Iyi usta bulmak zor. Ama armuttan bulmanız daha kolay bende ordan iş yapıyorum. En azından yorumlara bakıp karar veriyor insanlar. Geçmiş olsun
Çok sağolun ,Olay diğer tarafla netleşsin .Muhakkak dediğiniz siteden teklif alırız.Eşim bir kaç kez kullanmıştı o siteyi.Biliyorum güvenilir .

Forum istatistikleri

Konular
127,967
Kullanıcılar
449,612
Son üye
esperran

Yeni konular

Geri