Anfi Yardım.

sindiro

Üye
Öncelıkle Merhaba

Elektronikçilerden Araştırdım El yapımı anfı 1400'luk bası kaldıracak fıyat 1.000TL veya 2.000TL arası oldu.

Bu Forum'u arkadaşım yardımcı olabılırler dıye önerdi.ELektronik Hakkında pek bır bılgım yok ama merakım war bılgım olmadıgı ıcınde elımden bırsey gelmıyor. Anfı yapabılecek arkadaşlar war ise malıyetı kaç lıraya patlar ? ve Anfıyı Yapabılırmıyız?

Şimdiden Teşekkur Ederım yardım Edecek Olanlar için.

Son düzenleme:
Fiyatından emin misiniz çok pahalı o fiyata olmaz tam olarak nasıl bir anfi devresi lazım size

ya ilk baska 1500 wlık anfı lazım dedım. Adamın Cevabı ( su fırını goruyormusun dedı evet dıe yanıtladım 1500 luk anfı bu kadar olur dedı. bende konuya acıklık getırerek 1400 luk pıoner bası kaldıracak sekılde ıstıyorum 300 RMS yada 400 Rms olarak hangısı daha guzel yanıt verırse basa gore dedım . onun cevabı ıse 1000 veya 2000 TL dedı kolay gelsın dıerek cıktım. :(

Öncelikle devresiyle hiç uğraşmayın anlamıyorsunuz heralde.İnternette bi fiyat araştırması yapın ben baktım o kadar fiyat yok en yüksek 300 tl gördüm fiyatı.

evet bılıyorum fıyatları ama ben el yapımı daha kalıtelı olacagına ınanıyorum .( sıkıntı orda işte suan anfı war calıstırıyor bası ama yetersız kalıo :/ bu mevcut anfıyı guclendıremezmıyız ?

:)merhaba arabada 1400 watt basacak amfi tam seste açarsan o arabada ne cam kalır nede kulak zarı:)fiyata gelınce 1000 tl normal 2000 tl çok yuksek 4x50 watt veren entegre var şu an adını hatırlamıyorum yapmıştım çokta guzel ses verıyor 12 voltla çalışıyor araba çalışmadan akü tam ses açtık yarım saatte akü bitti:) bu linkte baskılı devresıde var maliyet olarak 50 tl yı geçmez 1000 tl vermektense denemeye değer okadar tecrube ıstıyen devrede değil bence yaparsınız:)yapamazsanız parasını ben vercem:)

http://www.datasheetcatalog.org/datasheet/stmicroelectronics/6886.pdf

Öncelıkle Merhaba

Elektronikçilerden Araştırdım El yapımı anfı 1400'luk bası kaldıracak fıyat 1.000TL veya 2.000TL arası oldu.

Bu Forum'u arkadaşım yardımcı olabılırler dıye önerdi.ELektronik Hakkında pek bır bılgım yok ama merakım war bılgım olmadıgı ıcınde elımden bırsey gelmıyor. Anfı yapabılecek arkadaşlar war ise malıyetı kaç lıraya patlar ? ve Anfıyı Yapabılırmıyız?

Şimdiden Teşekkur Ederım yardım Edecek Olanlar için.

:)merhaba arabada 1400 watt basacak amfi tam seste açarsan o arabada ne cam kalır nede kulak zarı:)fiyata gelınce 1000 tl normal 2000 tl çok yuksek 4x50 watt veren entegre var şu an adını hatırlamıyorum yapmıştım çokta guzel ses verıyor 12 voltla çalışıyor araba çalışmadan akü tam ses açtık yarım saatte akü bitti:) bu linkte baskılı devresıde var maliyet olarak 50 tl yı geçmez 1000 tl vermektense denemeye değer okadar tecrube ıstıyen devrede değil bence yaparsınız:)yapamazsanız parasını ben vercem:)

http://www.datasheetcatalog.org/datasheet/stmicroelectronics/6886.pdf

Deneyecem yapamazsam . denemesı ıcın bırını bulup basında ızleyecem Teşekkur Ederım :)

Forum istatistikleri

Konular
128,194
Kullanıcılar
449,970
Son üye
Liliane

Yeni konular

Geri