Android televizyon tavsiyesi

İki tane bayi iki tane servis aradım :) ve Vestel istedim insallah sorunsuz bir ürün gelir

@paskomya usta bu işlerden anlar. Benim tercihim Sony Bravia serisi olurdu. Evde LG, Samsung ve Sony 2017 hdr 4K var. En iyi görüntü Sony de.
SONY KD-43XE7005 LED TV
L G 42 LM 620S LED TV
Dreambox Two Ultra HD BT 2x DVB-S2X
DREAMBOX DM920 UHD 4K E2
OCTAGON SF4008 Triple 4K E2 UHD 2160p
N E X T YE MACHINA 3D - VFD -ID 0001628

İki tane bayi iki tane servis aradım :) ve Vestel istedim insallah sorunsuz bir ürün gelir

Hayırlısı diyelim .

Tvyi Vestel bayisimi getiriyor , servismi bilmiyorum .
Kendini güvence altına almak !!!
Açılmış kutu almayın .
Kutuda delik , darbe , kuşku yaratacak bir durum varsa kabul etmeyin .
Özel logolu veya firma yazılı bantı varmı bilmiyorum .
Bantına dikkat etmeniz . ( alttan ve üstten ) kontrolu kutu açılmışmı ?
Servis açalım bir durum varsa zabit tutarız derse sizin kararınız .
Sistemi bilmiyorum yeni tv verirlermi ? veya tamiri yolu uğraşmak tv siz kalmak durumu ?

Bence hiç açılışına karışmayın tutmayın servis kendisi açsın .

Panele baskı yapmasın tutulması gereken yerlerden tutsun .
Alltan açılıp sıyırma ile çıkarılır biliyorum .
Açıldıktan sonra
Panel arası açıklık varmı diye kontrollarını yapın .
Aceleye getirmeyin , tüm testleri yapsın . ( videolar izleyin ve ön bilğiler edinmeniz . )
Herhangi bir durumda o anda zabıt tutturun . ( Açıklamalı yazı ile )
Bir durum olurşursa birebir değişimini isteyin .
İleride tutarız derlerse evrağı imzalamayın .
Tabiki karar sizin . ( Bu yazıklarımı ister yaparsınız ister yapmazsınız size kalmış . )

Bu sırada hiç karışmadan geniş ve yakın açı ile kesintisiz ( iki kişi olursa iyi olur ) video çekimi yapın bir durum olduğunda ispatınız olsun ve servise işini iyi yapması .

Kutusunu sorun ? atmayın bence ?

Videolar yönlediricimi bilmiyorum ?

https://drive.google.com/file/d/1PRjlWeRsa4HGb6B-0czxKNshymtRoE_l/view

https://www.forum.inceleriz.com/konular/43qa9700-50qa9700-55qa9700-65qa9700.1162

https://www.forum.inceleriz.com/konular/vestel-grubu-panel-bilgi-hatti.21

Son düzenleme:
@paskomya usta bu işlerden anlar. Benim tercihim Sony Bravia serisi olurdu. Evde LG, Samsung ve Sony 2017 hdr 4K var. En iyi görüntü Sony de.
SONY KD-43XE7005 LED TV
L G 42 LM 620S LED TV
Dreambox Two Ultra HD BT 2x DVB-S2X
DREAMBOX DM920 UHD 4K E2
OCTAGON SF4008 Triple 4K E2 UHD 2160p
N E X T YE MACHINA 3D - VFD -ID 0001628
herkesin kendi doğruları vardır, bazen de karasız kaldıklarında başkalarına onaylatmak isterler ama kafalarında zaten kararlarını vermişlerdir. ne diyelim yolları açık olsun. babamdan miras evi sattığımızda herkes hakkıyla ne yaptı beni ilgilendirmedi. kız kardeşim gitti sıfır bir fiat linea aldı. ben ise üzerine koyup ev aldım. şimdi onun arabası hadi olsun 500 bin- 600 bin (15yıl filan önce) benim evim ise en kötü satış fiyatı 3 milyon. şimdi kimin yatırımı daha değerlendi? yaklaşık aynı tarihte aldık, enişte 3. tv yi değiştirdi. ben hala 126 ekran samsung plazmayı seyrediyorum. acaba hangimizin tvsi daha ucuz? (ki aldığımda plazma tv daha ucuzdu). yani güzel dost. insanların kendine göre olan doğruları değişmez. sadece ben bunu yapıyorum/istiyorum der ve onaylamanızı beklerler. bu arada ben de çok hatalar yaptım, sütten çıkmış ak kaşık değilim. ticaret/ borsa dahil bir çok yerde iyi paralar batırdım, deneyip öğrenmek için iyi paralar yedim elektronikte. yani koy ver gitsin herkesin yolu açık olsun.

herkesin kendi doğruları vardır, bazen de karasız kaldıklarında başkalarına onaylatmak isterler ama kafalarında zaten kararlarını vermişlerdir. ne diyelim yolları açık olsun. babamdan miras evi sattığımızda herkes hakkıyla ne yaptı beni ilgilendirmedi. kız kardeşim gitti sıfır bir fiat linea aldı. ben ise üzerine koyup ev aldım. şimdi onun arabası hadi olsun 500 bin- 600 bin (15yıl filan önce) benim evim ise en kötü satış fiyatı 3 milyon. şimdi kimin yatırımı daha değerlendi? yaklaşık aynı tarihte aldık, enişte 3. tv yi değiştirdi. ben hala 126 ekran samsung plazmayı seyrediyorum. acaba hangimizin tvsi daha ucuz? (ki aldığımda plazma tv daha ucuzdu). yani güzel dost. insanların kendine göre olan doğruları değişmez. sadece ben bunu yapıyorum/istiyorum der ve onaylamanızı beklerler. bu arada ben de çok hatalar yaptım, sütten çıkmış ak kaşık değilim. ticaret/ borsa dahil bir çok yerde iyi paralar batırdım, deneyip öğrenmek için iyi paralar yedim elektronikte. yani koy ver gitsin herkesin yolu açık olsun.
Teşekkürler 🙏 Kıssadan hisse olmuş bu TV yi bir kaç ay önce almıştım arıza yaşandığı için bu seçenek sunuldu ilk defa alacak olsam bu kadar tecrübeden sonra tedirgin olabilirdim ama aldım artık :) keyif almaya bakacağız şuan en pahalı sini alabilirim ama bence elektronik işi biraz sıkıntı çünkü yarın daha modern bir ürün cikmayacagini bilemeyiz nitekim 1998 de ericson 688 i alınca ne kadar mutlu olmuş sevinmiştim ozaman biri çıkıp 2023 te 45 bin lira verip aynı teknolojiyi yeniden satın alacaksin deseydi hadi ordan der yollardim 🤣🤣🤣 yorumlar için sonsuz teşekkürler 🙏 velhasıl kelam teknolojiyi yakalamak sıkıntı ...

Moderatör tarafında düzenlendi:
Teşekkürler 🙏 Kıssadan hisse olmuş bu TV yi bir kaç ay önce almıştım arıza yaşandığı için bu seçenek sunuldu ilk defa alacak olsam bu kadar tecrübeden sonra tedirgin olabilirdim ama aldım artık :) keyif almaya bakacağız şuan en pahalı sini alabilirim ama bence elektronik işi biraz sıkıntı çünkü yarın daha modern bir ürün cikmayacagini bilemeyiz nitekim 1998 de ericson 688 i alınca ne kadar mutlu olmuş sevinmiştim ozaman biri çıkıp 2023 te 45 bin lira verip aynı teknolojiyi yeniden satın alacaksin deseydi hadi ordan der yollardim 🤣🤣🤣 yorumlar için sonsuz teşekkürler 🙏

"Sütten ağzı yanan yoğurdu üfleyerek yer"

"Bir olaydan gerekli dersi alan, zarar gören kimse; ona benzer bir işle karşılaştığında uyanık davranır; tedbirli olur"

İşin ustasına kendimce ben çırak ders veriyorum .
Şimdi hatırladım . TV yi bir kaç ay önce almıştım arıza

Geçmiş olsun .

IMG_20230414_214740.jpg

"Sütten ağzı yanan yoğurdu üfleyerek yer"
"Bir olaydan gerekli dersi alan, zarar gören kimse; ona benzer bir işle karşılaştığında uyanık davranır; tedbirli olur"

İşin ustasına kendimce ben çırak ders veriyorum .
Şimdi hatırladım . TV yi bir kaç ay önce almıştım arıza

Geçmiş olsun .

Ekli dosyayı görüntüle 98004
Siz kıymetli forum arkadaslarimdan öğrenecek daha çok şey olduğunu düşünüyorum umarım yeni TV sorunsuz gelir sizlere sorunlu televizyonum için rahatsızlik vermem

Siz kıymetli forum arkadaslarimdan öğrenecek daha çok şey olduğunu düşünüyorum umarım yeni TV sorunsuz gelir sizlere sorunlu televizyonum için rahatsızlik vermem

Hayırlı haberlerinizi bekliyoruz .
Dayın oldumu vakit ve stres derdi yok .

Forum istatistikleri

Konular
128,212
Kullanıcılar
449,990
Son üye
alpersirakaya

Yeni konular

Çevrimiçi üyeler

Geri