ANDROİD ÜZERİNDEN PİC İLE AKILLI EV KONTROLÜ

Arkadaşlar android ile akıllı ev kontrol etmem lazım ancak pic ethernet modülünden gelen bilgileri nasıl alıp okuyacak burada kullanmam gereken kodlar neler bılgısı olan varsa yardımcı olursa çok sevınırım

İyi bir topraklama değeri sıfıra ohm'a yakın olan değerdir. Fakat her işte olduğu topraklamadada maliyetler önemli, onun için iyi bir topraklama değeri izin verilen değerler içinde olandır.
Topraklama ölçümü ister endüstriyel bir tesis ister bir ofis binası olsun her işletme için kritik bir öneme sahiptir.
konuyu ekleyeli çok olmamış ama gl865-dual modülü bi araştır ben sana bi devre fotosu ekleyim bakalım işine yarayacakmı banada aynen böyle bişey lazım ama birazdaha farklı android mos windows hepsinden knturolu saglanacak arayüzü bi bil. müh yazdırdım senkronize ile ilgili sorunlardan sonlandırdık

hocam bu android telefondan derken yazılım androidten yazdığım programdan gonderecem bu gl865 dual modul burada iş yaparmı kı

tolga hocam bu gonderdiğiniz de sunucu bulamyor bir türlü adı ne tam olarak

bir adet arduino uno alacaksın veya arduino ethernet. eğer uno alırsan ethernet shield alman lazım. daha sonra gerekli porgramı yazacaksın. android programından ip adresini vereceksin. çalışack.

ben yaptım bu uygulşamayı geliştiriyorum. zor değil örnek kodalar mevcut. sıkıntım android programında. en telefonun internet tarayıcısından evdeki lamabayı acıp kapıyorum.

UZAKTAN KONTROL ÜZERİNE İLLAKİDE ANDROİDE BAĞIMLIKALMAK ZORUNDA DEĞLİZ ARAKDAŞLAR.. inanın şuna android işin süs püf tarafı bu sistemler ile ilgili profesyonel ve kullanışlı programlar bu işin abisi olan windows tabanlı sistemlerde yapılır örnek çalışmamdan birini veriyorum fikir versin herkese .. daha farklı işler sistemler için farklı çalışmalar yapılabilir andriod işin telefon tarafı windows alt yapısı olan tabletlerden asla vazgeçmeyin.... saygılar MURAT TEZCAN
gsm kontrol devresi - YouTube

Forum istatistikleri

Konular
128,217
Kullanıcılar
450,000
Son üye
ozproje46

Yeni konular

Geri