Amfileri birbirine bağlamak

birisiymsi

Üye
Selamlar ahali!
Lafı uzatmadan basitçe sorumu soruyorum. Elimde 2 adet aynı amfiden var bunlar mini amfi kimi videolarda benzer modellerinin birbirlerine bağlandıklarını gördüm. (Paralel biçimde)
Bilenler olarak sizce bu ne kadar mantıklı ve işlevsel olur mu?
Bu mini amfilar 8ohmda 4ohmda 2ohmda sürebiliyorlar paralel bağlantıda sonuçlar ne şekilde değişir. Çıkış watt değerleri normalde 2*5watt geçiyor 2ohmda. Paralel bağlantı sonucu 2*10w kafası doğru mu olur yoksa arıza kaçınılmaz mıdır?

Selamlar ahali!
Lafı uzatmadan basitçe sorumu soruyorum. Elimde 2 adet aynı amfiden var bunlar mini amfi kimi videolarda benzer modellerinin birbirlerine bağlandıklarını gördüm. (Paralel biçimde)
Bilenler olarak sizce bu ne kadar mantıklı ve işlevsel olur mu?
Bu mini amfilar 8ohmda 4ohmda 2ohmda sürebiliyorlar paralel bağlantıda sonuçlar ne şekilde değişir. Çıkış watt değerleri normalde 2*5watt geçiyor 2ohmda. Paralel bağlantı sonucu 2*10w kafası doğru mu olur yoksa arıza kaçınılmaz mıdır?
sen ahaliden biri olabilirsin ama buradakiler ahaliden değildir. sen kendini ne zannediyorsun? buradaki hiç kimseye sokak jargonu ile hitap edemezsin. ve bir özür yazısı bekliyorum sizden.

sen ahaliden biri olabilirsin ama buradakiler ahaliden değildir. sen kendini ne zannediyorsun? buradaki hiç kimseye sokak jargonu ile hitap edemezsin. ve bir özür yazısı bekliyorum sizden.
Hadsizlik ettiğimi düşünmüyorum zira sokak jargonu da kullanmadım. Yardım isteğime el uzatacak kimselere başta bir selam vermek istedim. Selamsız sabahsız 'sorunum bu hadi yardım' dercesine konulardan nefretime selam verdiğime böyle pişman edileceksem istediğiniz özrü sizden dilerim sorun yok. Böylesine bi' yorum kalabalığına gerek var mıydı tartışılır tabi.

Forum istatistikleri

Konular
127,950
Kullanıcılar
449,598
Son üye
kadir12366

Yeni konular

Geri