Amfi Devre Şemaları (arşivim)

teşekkürler güzel paylaşım

eline saglik güzel olmusta bunlar yakinlastırınca okunmuyor duzeltirsen sevinirim birde baski ile yerine koyma yı bana gonderirsen sevirim ********@hotmail.com hersey icin simdiden tşkr ederim

Moderatör tarafında düzenlendi:
s.a

arkadaslar ben endüstriyel elektronık ogrencısıyım TDA 7560 la ılgılı bılgı gerekıor rapor olarak verecem yardımcı olurmusunuz.. tsk ederım =)

bunların kaç watt oldukları belli değil,20 yada 25 watt lık olan bir devre varsa paylaşabilirmisiniz???

kardes bu arşivin cok guzel olmüş ama benim ozel sorularım olucak bana 2x40 rms amfi lasım bılenler baskı devresını felan [email protected] cok acıl yetıstırmem gerekıyor okula donem odevı olarak vermem gerekıyor tskler:...!

arkadaşlar bana acilll yardım lazım arabamda 4 kanallı 1600 w amfi ve 1200 çift bobin bass 2 tanede mit bunları ne şekilde bağlamalıyım amfiye ve amfideki bass tiz ayarları nasıl olmalı birde kabinim uzay kasa bass ı ters çevirirsem daha çok verim alabilirmiyim???

arkadaşlar bana 24wattlık anfi devresi laszım ödevim için yardımcı olursanız onur duyarım hayırlı akşamlar

Yeni mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
128,207
Kullanıcılar
449,987
Son üye
mavcil19

Yeni konular

Geri