Amfi Devre Şemaları (arşivim)

Teşekkür mesajları silinmiştir.
Teşekkür mesajı yerine (+) popularite veriniz.
Konu dışındaki mesajlar silinecektir.

arkadaslar ıı guzel arsıvlerınızı gonderıosunuz ama bunlarda ne bı baskı seması var nede bı malzeme lıstesı ayrıca calısıomu bu projeler hıc bısey yazılmamıs bunları belırtırsenız sevınırım....

bravvooo ev için ne gibi bişey öneririsin öle kolay mazeme bulabileceğimiz bi yer fela bursada yaşıyorum yardımcı olursan sevinirim

arkadaşlar ben lisede elektrik bölümü okudum şimdi üniversitede end. elektronik bölümü okuym.
Benim asıl istedğm şey ben arabamın (doğan) 4 tane kolunu var(arkada 2 önde 2 ) ben her kolonlarn önüne küçük bi anfi devresi yapmak istiyorum (teyp'in kolon çıkş uçlarını kolona direk girmek istemiyorum kısacası )ama hiç bir bilgim yok güzel ses yükselten bi devre önerirseniz çok makbule geçer (Teyp'im SONY GT200ES)

ya ii akşamlar..ben anadolu teknik lisesi elektronik bölümü 11. sınıftayım ve hocam bizden bi amfi şeması istedi okulda uygulama yapmak için..hangisini önerirsiniz?? ???

ellre saglık ta bunların aresten bakı devrelerinide koysan süper ve daha iyi olurdu varsa gnderirsen biz de ugraşmayalım

guzel ama bana 70 watt lık 5 adet anfı devresı lazım

Forum istatistikleri

Konular
127,952
Kullanıcılar
449,601
Son üye
AlienInc

Yeni konular

Geri