Altin bilezikmi, para kazandiran hayat garantili işmi ?

1579aaa

Üye
Arkadaşlar merhaba 6 senedir, elektrik otomasyon sektorundeyim elektrik pano imalat sahada pano baglantisi enstrumantasyin ve devreye alma gibi gorevlerde aktif olarak calistim.Son 1 senedir aktif olarak bir aile fabrikasinda, elektrik otomasyon, bakimci olarak calisiyorum.Gelirim orta halli turkiye sartlarinda ne uzar ne kisalir bildiginiz gibi.2 dudak arasida canasi.Simdi gelelim sadede petrokimyadan saha operatoru olarak teklif geldi kabul ettim sartlari burdaki maasimdan yaklasik 1000 lira fazla vardiya primleri sosyal yardimlari sendikasi haric.Anlatmaya gerek yok biliyorsunuz.Cevremden cok insan meslegini niye biraktin diye yorumlar yapiyor sizinde degerli yorumlarinizi almak istedim.Tesekkurler.

Son düzenleme:
Bize,hayırlı olsun demek düşer.Kumumsal iş-
letmeler daima iyi.Yabancı karakterli ! oldu-
ğu için,daha güvenilir işyeri olmalı.

Arkana bile bakma git SOCAR da çalış rafineri de çalışanların gelirleri her zaman yüksektir sosyal hakları da çok iyidir.45 yaşındayım dediğiniz işleri yapıyorum CNC Bakım onarımdan da anlarım Robot kurulumu da yaptım ama kriz dönemlerinde çok sıkıntı yaşadım ve yaşıyorum.Ben Tüpraş Kocaeli rafinerine yakın oturuyorum burada işe girmek için mutlaka torpil lazım hiç kimse elini kolunu sallayarak işe giremez işe başlayan bir eleman 1 yıl içinde arabasını alır evi olmayan evini alır

Inanmayacaksiniz biliyorum ama elimizi kolumu sallayarak girdim.Hatta ilginc gelecektir ben basvuru bile yapmadim.Aradilar beni,ama dedim ben basvuru yapmadim size.Evet dedi biz size kariyerdeki cvnizden ulastik santrallerde gorev almissiniz dikkatimizi cekti dediler.Gittim once yazili sinava girdim gectim.Sonra mulakata girdim gectim.En son saglik muayenesinden gectim su an hersey tamam cok sukur.Bende sizin gibi biliyordum.Ama basimdan bu olay gecti hakikaten KADER tam burada devreye giriyormus abicim.Inan 1 kisi dahi tanidigim yok...
Arkana bile bakma git SOCAR da çalış rafineri de çalışanların gelirleri her zaman yüksektir sosyal hakları da çok iyidir.45 yaşındayım dediğiniz işleri yapıyorum CNC bakım onarımdan da anlarım Robot kurulumu da yaptım ama kriz dönemlerinde çok sıkıntı yaşadım ve yaşıyorum.Ben Tüpraş Kocaeli rafinerine yakın oturuyorum burada işe girmek için mutlaka torpil lazım hiç kimse elini kolunu sallayarak işe giremez işe başlayan bir eleman 1 yıl içinde arabasını alır evi olmayan evini alır

Son düzenleme:
Kurumsal firma her zaman daha iyidir, bende geçenlerde kariyer için Tubitak'a, programcı olarak mülakata girdim, mülakat heyeti istediğimiz kriterlerin üzerindesiniz demişlerdi. Buda böyle kötü bir anım...

Forum istatistikleri

Konular
128,135
Kullanıcılar
449,854
Son üye
Enes.trk

Yeni konular

Geri