Altivar 71 55KW R1-R2 Kontağı

Merhabalar;

Elimizde bulunan yeni aldığımız Altivar 71 55kw sürücünün R1 VE R2 kontaklarını kullanmak istiyoruz 25/5 tonluk tavan vincinde kullanmak için montajını yaptık R1-R2 Kontaklarından birini manyetik frenleme yaptırmak için kullanmak istedik lakin r1 veya r2 kontakları hiç çıkış vermiyor acaba sürücü üzerindeki parametrelerden bir ayar mı yapılması gerekiyor, gerekiyorsa nasıl yapabilirim. Bu sorunun çözümünü nasıl bulabilirim. Yardım ederseniz sevinirim.

Otomatik sigorta bulunduğu devreyi yüksek akım ve kısa devre akımlarından koruyan bir anahtarlama elamanıdır.
Zaman rölesi bir diğer ifade ile zaman saati adı verilen sistem süresi belli olan bir aralıkta araya girmesi veya çıkması amaçlanan elektrik sisteminin kontrol edilmesinde kullanılmak için tasarlanmıştır.
Merhaba

sorununuzun çözümü ektedir.

Ekli dosyalar

• ATV71 Vinç devreye alma kilavuzu V1.1.pdf
    91.3 KB · Görüntüleme: 68
Daha önce bu konuda, paylaşım yapmısdım. Set-up menusunden R1 R2 rölelerının cekme bırakma frkenslarını ayarların. Meselaa star verdınız, 5 hz de ceksın, stop edıldı yıne 5 hz de ceksın. Böyle ayarlasanız, start ve stop esnasıunda vınc frenı kacırma yapmaz.

Daha önce bu konuda, paylaşım yapmısdım. Set-up menusunden R1 R2 rölelerının cekme bırakma frkenslarını ayarların. Meselaa star verdınız, 5 hz de ceksın, stop edıldı yıne 5 hz de ceksın. Böyle ayarlasanız, start ve stop esnasıunda vınc frenı kacırma yapmaz.

r1-r2 kontağı hiç çıkış vermiyor acaba parametrelerle ayarlayabilirmiyiz diye merak etmiştim teşekkür ederim.

Yeni mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
128,190
Kullanıcılar
449,960
Son üye
katzeimar

Yeni konular

Çevrimiçi üyeler

Geri