allen-bradley plc alarm saat arızası

mylifese

Üye
Allen-bradley logıx5555 plc daha önceden battery arızasından dolayı yeni yazılım yüklenerek güncellendi. Ancak kontrol panelindeki bilgisayar proğramında alarm summary sayfasında alarmlar 1998 (plc saati bu tarihe göre ayarlı ki) yılı olarak gelmekte. Windows saati bu günkü saat(09,02,2010) olarak ayarlı .benim sormak istediğim plc içerisinde saat ayarı nasıl değiştirilir.?

Logix5555'i bilmiyorum. Ama slc 5/05 serisinde rslogix500 programı ile plc'ye bağlanıp saati düzelttikten sonra plc'ye programı tekrar download etmek gerekiyor.

Logix5555'i bilmiyorum. Ama slc 5/05 serisinde rslogix500 programı ile plc'ye bağlanıp saati düzelttikten sonra plc'ye programı tekrar download etmek gerekiyor.
internetten indirilebilinen rslogix500 programı ile bu işlemi yapabilirmiyim. allen bradley plc yabancı firma tarafından servis garantisinde ancak şimdi çağırsak yaz ayına doğru gelirler.

internetten indirilebilinen rslogix500 programı ile bu işlemi yapabilirmiyim. allen bradley plc yabancı firma tarafından servis garantisinde ancak şimdi çağırsak yaz ayına doğru gelirler.

program lisanslıdır.crack filan zaten yasal değil. ayrıca Logix5555 için başka bir model program gerekebilir. Rslogix5000 gerekebilir.

Forum istatistikleri

Konular
129,349
Kullanıcılar
451,820
Son üye
husrev53

Yeni konular

Geri