Allen bradley 5000 PLC ve HMİ programlama hk.da destek istiyorum

Allen bradley 5000 PLC ile fuji monitouch HMİ kullanacağım.HMİ ethernet destekliyor.RS logix 5000 ve Rs link haricinde başka bir programa ihtiyacım olur mu acaba?Factory talk programı sadece allen bradley HMİ ları programlamak içinmiş.Bana bu konuda yardımcı olur musunuz? Ben Logix5000 proffesional sürümü alacağım lisanslı şekilde ama eksik birşey olmaması açısından yardımınız gerekiyor arkadaşlar.

Yazımızda endüstrinin can damarı sayılabilecek PLC’yi inceleyeceğiz.
KNX Standardı, küçük bir rezidansın içerisindeki aydınlatma, perde panjur, klima kontrolünden, Dünya’nın en büyük havalimanlarındaki aydınlatma otomasyonu gibi çözümler için tercih edilen bir Dünya standardıdır.
evet sadece factory talk view için

Allen bradley 5000 PLC ile fuji monitouch HMİ kullanacağım.HMİ ethernet destekliyor.RS logix 5000 ve Rs link haricinde başka bir programa ihtiyacım olur mu acaba?Factory talk programı sadece allen bradley HMİ ları programlamak içinmiş.Bana bu konuda yardımcı olur musunuz? Ben Logix5000 proffesional sürümü alacağım lisanslı şekilde ama eksik birşey olmaması açısından yardımınız gerekiyor arkadaşlar.
Merhaba Dostum,

Factory talk sadece rockwell hmi ekranlarını programlamak içindir. Ama bu rockwell bir plc nin başka bir ekran ile kullanılamayacağı anlamına gelmiyor.
Fuji multi touch V9 standart manuelinde hangi plc ler ile haberleşebileceği bilgisine erişebilirsiniz.

Ekli dosyalar

• 1.JPG
    1.JPG
    66.3 KB · Görüntüleme: 39

Forum istatistikleri

Konular
128,126
Kullanıcılar
449,840
Son üye
111340

Yeni konular