adana wavin utanmazlığı

yavuz31

Usta Üye
İş Tanımı ve Genel Şartlar

Belirlenen prosedür ve talimatlar çerçevesinde fabrika genelinde bulunan sorumluluk alanında olan alet, ekipman, cihaz, makine ve tesisin elektriksel arızi ve planlı bakımını yapmak

** Vardiyadaki ekibe destek olarak oluşan arızi bakımları ve planlı faaliyetleri yürütmek

*** Fabrika genelinde bulunan enjeksiyon makineleri, ekstrüzyon makinelerinin arızi ve planlı bakımlarını yapmak

**** Jeneratör-UPS-Trafoların periyodik kontrolleri ve bakımlarını yapmak

Eğitim Seviyesi: Meslek Lisesi yada Meslek Yüksek Okulu, Elektrik, Endüstriyel elektrik, Endüstriyel otomasyon

İş Tecrübesi: 2-3 Sene

Olması Gereken Yetkinlikler: Elektrik projesi okuyabilen

Yüksek gerilim ve Alçak gerilim sistemlerinde tecrübeli

Konvansiyonel kumanda ve PLC bilgisine sahip

DC-AC motor ve sürücü arızi-planlı bakımlarını yapabilen

Tercihen elektronik bilgisine sahip

Tercihen PLC programlama bilgisine sahip

Tercihen EKAT belgesine sahip

Vardiyalı sistemde çalışabilecek

Aranan Diğer Özellikler: Sigara kullanmayan

Tercihen B sınıfı ehliyet sahibi

Askerlik hizmetini tamamlamış

İletişim becerisi yüksek,

Temsil kabiliyeti gelişmiş

Sorumluluk bilinci taşıyan

Ekip çalışması yapabilen ELEMAN ALINACAKTIR.
VERECEĞİ PARADA 1800-2000 ARASIDIR VEYA İLK 3 AY 1400 UTANMAZ YÜZSSÜZ MANKURTLAR

UTANMAZ MANKURT EMBESİLLER OLDU OLACAK ALBERT EİNSTEİN İSTEYİN YADA PROFESÖR

ÇILDIRIYORUM Bİ ARKADAŞ BENİ TESELLİ ETSİN HAYATIMDA BU KADAR AŞAĞILAYICI BİR İŞ PROSEDÜRÜ OKUMADIM FABRİKAYI VE İŞ KURU ARAYIP KÜFÜR YAĞDIRACAM ACİL YARDIM LÜTFEN

Son düzenleme:
UTANMAZ MANKURT EMBESİLLER OLDU OLACAK ALBERT EİNSTEİN İSTEYİN YADA PROFESÖR

ÇILDIRIYORUM Bİ ARKADAŞ BENİ TESELLİ ETSİN HAYATIMDA BU KADAR AŞAĞILAYICI BİR İŞ PROSEDÜRÜ OKUMADIM FABRİKAYI VE İŞ KURU ARAYIP KÜFÜR YAĞDIRACAM ACİL YARDIM LÜTFEN

Sakin ol yavuz.Karşılıklı olarak firma ile görüştün mü? Belki geçerli bir nedenleri vardır. :)

Kızmaya gerek yok onlarda piyasa şartlarına uyacaklar (bulamayacaklarından). İstekler sınırsız olur kaynaklar kısıtlı orta yerde birleşirler. Siz yine de başvurunuzu yapın.

Sakin ol yavuz.Karşılıklı olarak firma ile görüştün mü? Belki geçerli bir nedenleri vardır. :)
ben iş aramıyorum sadece takip ve merak olsun diye inceliyorum kafaya sıkmanın nasıl bir geçerli sebebi olabilir burada vermek istediğim mesaj elektrik ile alakalı tüm insanların mesleklerin kendilerini enayi yerine koydurtmamaları gerektiği düşüncesini deklare etmeye çalışıyorum

Kızmakta haklısın. Ama istekleri en azından elektrikle ilgili. Neler var neler. Mesela İbiş otel de elektrikçi arıyor. Elektrik bilgisinin yanında alçı sıva ve boya işleri yapabilen biri istiyorlar. Bunlara ne dersin peki [emoji36]

adanada istikrarsız 6 ayda bir elektrik teknisyeni iş ilanı verenler

wavin pilsa (şartları yukarıda yazılı
temiz iş teneke (her elemanın arkasına 1 kamera bağlı
netral pano (sağa sola bakmak konuşmak yasak
pakmil enerji (mesleğiniz harici 3 meslek daha bilip yapmanız gerek
omas özaltın mukavva (boş zamanınızda operatörlük ve diğer işleri yapacaksınız
D-pano (konuşmak yasak
adana toros gübre (mesleğiniz haricinde boşa düştüğünüz an 7 saat diğer işleri yapmak
şahin tavukculuk (boş zamanda tavuk kesecek temizleyecek taşıyacaksınız
ışın boru (2 futbol sahası büyüklüğünde akşama akdar gezeceksiniz
ibis otel ve diğerleri alçı sıva boya badana yapacaksınız
ve daha niceleri

Bizim bi kere federasyon kurmamiz gerekiyorki isin piyasasini dusurmeye calisan bu tip sirketlere ders verebilelim dayanisma icinde bir birimizin arkasindan isi alabilmek icin fiyat kirmayip piyasayi dusurmeyelim bunu hep hayal ederim ancak gerceklesmesi imkansiz gecen basima gelen olayda oldugu gibi 80 km otedeki bi sirkete arizaya gitmek icin verdigim fiyata yan sitedeki tanidigim meslektasim dorte bir fiyat verebiliyosa bu durumda o malum sirketlerinde bu durumdan faydalanip ucuza porofesor arayisi icine girmelerinde bi diyecegimiz olamaz

Oldu olacak yemekte yapalım bari Ahçı’ya para vermesinler ne bu böyle iş ilanı köle ilanı sanki maaş gelince 1 kişi işe gelince 4 kişilik isteniyor. Yada biz bunu sizden istersek nasıl olucak 4 kişilik çalışacağımıza göre 7 bin tl yeter artı 8 saat fazla çalışmayız hafta sonları tatil 4 ayda bir ikramiye 1 maaş eh birde araba vermeniz lazım malum 4 kişilik iş yapınca yoruluyoruz ( yalnızca sağlam bir şey oldun BMW 3.16 iyi) bu ilana verilecek cevap bu

Maalesef ülkemizde teknik elemana verilen değer birçok işletmede böyle.Yaptığımız işin mevzuata,kitaba,kurallara veya insan sağlığı ve güvenliğine ne kadar uygun olduğunda çoğu şirket önem vermiyor.Oysa ki yapılan en basit işte bile yapılabilecek en ufak bir hatanın ne büyük zararlara yol açabileceği hakkında oturup bir düşünseler bunları yapamazlar.Sonuç olarak bunun sebebi işini gerektiği gibi yapmayıp,işinin gerektirdiği meblaların çok altında bu işleri yapıp piyasayı bu hale getirenlerdir.

Forum istatistikleri

Konular
127,956
Kullanıcılar
449,606
Son üye
rasit.

Yeni konular

Geri