AC motor

dagranz

Üye
Merhaba benim bir projem için 80kg a kadar taşıyabilen bir ac motora ihityacım var acaba bu motoru seçerken neye dikkat etmeliyim yani hangi özelliğine ?

İyi bir topraklama değeri sıfıra ohm'a yakın olan değerdir. Fakat her işte olduğu topraklamadada maliyetler önemli, onun için iyi bir topraklama değeri izin verilen değerler içinde olandır.
Zaman rölesi bir diğer ifade ile zaman saati adı verilen sistem süresi belli olan bir aralıkta araya girmesi veya çıkması amaçlanan elektrik sisteminin kontrol edilmesinde kullanılmak için tasarlanmıştır.
Hız açısından fark etmez sadece çok yavaş olmasın
yahu güzel insan, nedir bu sizin devlet sırrı gibi olan işleriniz? nedir yaaaa?
kaç metre çıkacak?
neyi taşıyacak?
nerede kullanılacak?
birazcık ayrıntı lütfen yaa
80 kgma kadar yük taşıyacaksa en az 2,5 Hp motor yeterlidir

yahu güzel insan, nedir bu sizin devlet sırrı gibi olan işleriniz? nedir yaaaa?
kaç metre çıkacak?
neyi taşıyacak?
nerede kullanılacak?
birazcık ayrıntı lütfen yaa
80 kgma kadar yük taşıyacaksa en az 2,5 Hp motor yeterlidir
Ben bir elektrikli yük taşıyıcı yapacaktım güzel insan.Bir önemi olmaz diye düşünmüştüm.

Ben bir elektrikli yük taşıyıcı yapacaktım güzel insan.Bir önemi olmaz diye düşünmüştüm.
motor tavsiyesi mühendislik hesaplar gerektirir, yatay - dikey taşıma katı - sıvı taşıma sepette - pakette taşıma daha onlarca nedenler sayılabilir. taşıma hız da dahil. yani ne kadar detay o kadar doğru bilgi. sen doktora telefon açıyorsun karnım ağrıyor diyorsun GÜZEL İNSAN. doktorda benim gibi aspirin iç geçer der gibi 2,5 hp yeter diyor

motor tavsiyesi mühendislik hesaplar gerektirir, yatay - dikey taşıma katı - sıvı taşıma sepette - pakette taşıma daha onlarca nedenler sayılabilir. taşıma hız da dahil. yani ne kadar detay o kadar doğru bilgi. sen doktora telefon açıyorsun karnım ağrıyor diyorsun GÜZEL İNSAN. doktorda benim gibi aspirin iç geçer der gibi 2,5 hp yeter diyor
Doktor kötü gününde herhalde pek anlayışlı değil.Garip imalarda bulunuyor.Herkesi kendi gibi sanıyor.Keşke daha mantıklı düşünebilse

Doktor kötü gününde herhalde pek anlayışlı değil.Garip imalarda bulunuyor.Herkesi kendi gibi sanıyor.Keşke daha mantıklı düşünebils
Tel kelıme ıle ukallık senın yaptıgın, madem fıkır sordun, ıstenen donelere cevap vereceksın, projen çok özel gizli ise neden soruyorsun. Sana cevap vermek lutufunda bulunan kişilerin yaşına bak, uatanacaksan eger sende varsa terk et burayı. Çok ayıp yeter artık sen ve sen gibiler..

Son düzenleme:

Yeni mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
127,966
Kullanıcılar
449,611
Son üye
ramazansanli@

Yeni konular

Geri