Acı kaybımız...

Allah rahmet eylesin. Başınız sağolsun.

Allah rahmet eylesin herkezin başı sağosun.
Önce kendimizi eğitmeliyiz. enerji var iken hiç bir çalışma yapmamalıyız.

Allah rahmet eylesin

Allah rahmet eylesin, cennet mekanı olsun.

Lisede beraber okuduğum kardeşim arkadaşım elektrik akımına kapılarak vefat etti.
2 tane birisi 6 aylık evladı vardı Ailesine yakınlarına Allah sabır versin.. :( :( :(

http://www.haber7.com/sivas/2819385-elektrik-akimina-kapilan-isci-oldu

Allah rahmet eylesin allah yakınlarına sabır versin ne yazıkki bizim batrolnar güvenlik onlemin malzemesi almadan iş yapmamızı istiyolar para gitmesin hep gelsin diyorlar çalıştığım işyerindende tehlikeli olarak çok çalışıyorum güvenlik için bir şey istediğim zamanında kavga ediyoruz resimden gorduğunuz gibi firma tesisatı böle kurulmuş florasan bozulup ve yerinden bile düşüyor takmam çok tehlikeli dediğimden kavak başlıyor motor sürücüsü gördüğünüz gibi değiştirmesi kerekir diyorum yangın çıkabilir diyorum kiziyorlar kompasasiyon panosundaki kondasatorler patlamiş kontaktorler yanimiş firma tesisati sağlam deiğil yenilenmesi gerekir diyorum tartışma kavga başlar yazicilarin kartuşu dolduruyorum toner tozu zararlidir diyorum tezgah kurmaliyiz diyorum kavga başlar maalesef bizim iş insanlarımızın yanından işçi değeri yoktur durmadan önümüze belge koyarak imzala diyorlar geçmiş olsun arkadaş

Ekli dosyalar

• IMG_20180508_173917.jpg
    IMG_20180508_173917.jpg
    601.7 KB · Görüntüleme: 42
  • IMG_20181130_173624.jpg
    IMG_20181130_173624.jpg
    487.5 KB · Görüntüleme: 39
  • IMG_20181123_125616.jpg
    IMG_20181123_125616.jpg
    384.1 KB · Görüntüleme: 37
Allah rahmet eylesin.Bu kazaların önüne nasıl geçilemez?Bu kadar teknoloji bukadar bilgi ama kazalar devam ediyor.İnsan hayatı nekadar da ucuz.Bu kafayı yenilememiz lazım.Bölgemde önceden amerikalılara şimdi ise hollandalılara ait bir fabrika var.Arkadaşım elektrikçi olarak çalışıyor.İnanın ufacık bir iş yapsalar bile okadar çok önlem aldırıyorlarmış ki normalde 10 dk.işi yapmak gerektiğinde tüm önlemler aldırılıp güvenlik ekipman sağlanması, doldurulan formlar uyarı ikazlar sebebiyle 2 saati buluyor ve buna kimse itaraz etmiyormuş.Kesinlikle ne iş olursa olsun acele diye birşey söz konusu olmuyormuş.Bölgemde devletin yaptığı İsg.denetlemelerinde sıfır hata çıkan tek fabrika.1.2 metrelik bir çıkıntıya bile emniyet kemersiz çıkamıyormuşsunuz.Yöneticilerin söylediği tek şey biz herşeyin yedeğini kaybedilen parayı telaffi edebiliriz ,ancak tek insana yedek parça temin edemeyiz.Birilerinin aç gözlülügü ve cahilligi yüzünden sürekli hayatlarımızı kaybediyoruz çok yazık.

ulan helal olsun elin gavuru bile insana nasıl değer veriyor arkadaş işte bu ülkeden kaçmak için bir sebep daha öyle adamların yanın da çalışmak isterdim...
Allah rahmet eylesin allah yakınlarına sabır versin ne yazıkki bizim batrolnar güvenlik onlemin malzemesi almadan iş yapmamızı istiyolar para gitmesin hep gelsin diyorlar çalıştığım işyerindende tehlikeli olarak çok çalışıyorum güvenlik için bir şey istediğim zamanında kavga ediyoruz resimden gorduğunuz gibi firma tesisatı böle kurulmuş florasan bozulup ve yerinden bile düşüyor takmam çok tehlikeli dediğimden kavak başlıyor motor sürücüsü gördüğünüz gibi değiştirmesi kerekir diyorum yangın çıkabilir diyorum kiziyorlar kompasasiyon panosundaki kondasatorler patlamiş kontaktorler yanimiş firma tesisati sağlam deiğil yenilenmesi gerekir diyorum tartışma kavga başlar yazicilarin kartuşu dolduruyorum toner tozu zararlidir diyorum tezgah kurmaliyiz diyorum kavga başlar maalesef bizim iş insanlarımızın yanından işçi değeri yoktur durmadan önümüze belge koyarak imzala diyorlar geçmiş olsun arkadaş

Vayy deyyuslar vayy bu işveren takımı varya neyse gerisini söylimiym….:(
eskiden hatırladığm kadarıyla lisede okurken derler diki bir elinle elektriğe dokunursan ayakkabın kauçuk yada ayağının atı tahta olursa ölmezsin yada çarpılırsın yada bir şey olmaz gibi bir muhabbet vardı tam hatırlıyamadım bilen var mı aramızda.. ???

Allah rahmet eylesin ,Allah ailesine yakınlarına sabır versin

Forum istatistikleri

Konular
128,179
Kullanıcılar
449,940
Son üye
yavuzturan

Yeni konular

Çevrimiçi üyeler

Geri