ACİLL PLC kursu başlangıcı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

sbkose

Üye
Bağcılar Anadolu Teknik Lisesinde 4 mayısda PLC kursu başlıyor. ilgilenenler
Basvuru Formu
adresinden elektronik başvuru yapabilirler, yada okula gelip okuldan da kayıt yapabilirler.
Sitede sorular için okulun telefon numarasi var. akşam 19 da başlayacak. 9 hafta sürecek. PLC ve operatör panel programlama anlatılacak. kurs tamamen ücretsizdir. ve milli eğitim bakanlığı ve istanbul ticaret odası onaylı sertifikası vardır. ayrıca bana pm mesajda atabilirsiniz soru sormak için.

LG plc ve LG operator paneli anlatilacak

Kursun hangi günler olacağına dair bilgi verirseniz sevinirim.

bu kursun suresi 300 saattir. benzeri olan kurslar yaklaşık 5 ay sürmektedir. bu kursda bir kısmında haftada 7 gün büyük bir kısmında da 6 gün olmak suretiyle rırs 9 haftaya sığıyor. hem çok uzadığı zaman kopmalar oluyor. hafta içi akşamları saat 19 dan sonra başlıyor cumarteside akşam başlıyor pazarda sabah. büyük çoğunluğu uygulamalı eğitim. her iki kişiye (bazen tek kişiye) bir plc eğitim seti düşüyor.

ogrendıgımız lg plc programlama baska markalar ıcınde gecerlımıdır mesela sımens s7 için

ogrendıgımız lg plc programlama baska markalar ıcınde gecerlımıdır mesela sımens s7 için

taner74 arkadaşımın da dediği gibi programlar farklıdır ama bir tanesini öğrenince diğerlerine geçiş çok daha kolay olur. Aşağı yukarı markalar aynı sistemi kullanır.

emodada plc kursu var telemekanik plcler unity pro yazılımı kullanılcak.Yalnız ordaki eğitim ücretli 400 tl.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Forum istatistikleri

Konular
128,196
Kullanıcılar
449,974
Son üye
umitseyhan

Yeni konular

Geri