BARTIN'da ORTA ve İLERİ SEVİYE PLC Kursu AÇILACAKTIR!!!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Merhaba arkadaşlar ,

Bartın Anadolu Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi'nin çatısı altında ;

Orta ve İleri Seviye PLC kursu açıyoruz , Bartın ve Yakın illerden arkadaşlar kursa katılmak isterlerse ;

Adı :
Soyadı :
Bölüm/Branş :
Ev (no) :
Cep (no) :
Adres :

şeklinde mail atmaları rica olunur.

Kayıt Tarihi En Son : 25 Ekim 2011'e Kadar devam etmektedir.

Bilgisayar başında uygulamalı olarak verilecek ve toplam 4ay sürecek olan kurs programını bitiren kursiyerlere MEB onaylı PLC Programcılığı sertifikası verilecek.

Müracaatları şahsen ben ve teknik öğretmen arkadaşım yapmaktayız. Okulun olanakları kapsamında hertürlü teknik malzeme doğrultusunda anlatım sağlanmaktadır.

S7200 ve S1200 PLC,Operator paneller ve diğer endüstriyel otomasyon malzemelerini kullanarak anlatımlarda görsellik ve mesleğe yatkınlık konularında sizleri davet ediyorum...

Kimler katılabilir?
PLC Programcılığı Kursuna;
  • Teknik Lise ve EML Mezunları.
  • MYO Öğrencileri ve Mezunları.
  • Elektrik-Elektronik, Bilgisayar, Otomasyon, Klima-İklimlendirme, Makina Teknisyenleri ve Teknikerleri.
  • Elektrik Tesisatçıları ve Elk. Pano Montörleri.
  • Sanayide, Fabrika ve Endüstriyel Tesislerde Çalışan Elektrik-Elektronik Bakım Elemanları.
  • Sanayide, Fabrika ve Endüstriyel Tesislerde Çalışan Hidrolik-Pnömatik, Klima ve Makina Bakım Elemanları.
  • Teknik Eğitim Fakültesi Öğrencileri ve Mezunları.
  • Teknik Öğretmenler.
  • Elektrik-Elektronik, Makine Mühendisliği Öğrencileri.
  • Elektrik-Elektronik ve Makine Mühendisleri.
Katılabileceklerdir...

NOT : 8 kişilik gruplar halinde olacak şekilde , pazar günleri yapılacak kursa herkes davetlidir...
Kurs Ücreti daha kesinleşmemiştir (Yakın zamanda bilgilendirme mesajı bırakacağım...)

Numaram : 0544 354 19 70 _ bilgi alabilirsiniz...

Mail adresim : [email protected]

Saygılarla...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Forum istatistikleri

Konular
128,126
Kullanıcılar
449,838
Son üye
sarioglu_55

Yeni konular

Geri