ABB Sürücüler

Kullanıyoruz röle çıkışlarını evet
Boş olan bir roleyi söyleyin. Yada bir roketi boşa çıkarın ona göre parametrik konfigürasyon yapalim

Otomatik sigorta bulunduğu devreyi yüksek akım ve kısa devre akımlarından koruyan bir anahtarlama elamanıdır.
Topraklama ölçümü ister endüstriyel bir tesis ister bir ofis binası olsun her işletme için kritik bir öneme sahiptir.
Şu an mesai bitti evdeyim de yarın sabah göndersem yazsam olurmu ya bu arada ilginiz için çok çok teşekkür ederim sağolun

Sürücü üzerinde bir alarm yada hata yok ise bu bilgiyi alamazsınız. Ancak şöyle bir şey yapilabilir. Sürücü zorlanma esnasında nominal akım değerlerinin üstüne çıkıp yüksek akım çekiyorsa bir akım seviyesinin üstünde role cektirebilirz. Bu sizin işinize yarar mı bilemiyorum.
Kendi üzerinde rölesi mevcut. Bu röleye atama yapabilirsiniz.

Sürücüye besleme gelmesiyle start kesilmesiyle stop yaptırabilecek parametreleri manuel içerisinde bulamadım. Yardımcı olabilir misiniz. Bir de bu parameter acs modelleri için hepsinde aynı mıdır?
almış oldupunuz abb sürücüsünün içinden çıkan kitapçıkt parametlerin anlatımı vardır, şuan yurt dışında olduğum için bakma sansım yok ama, kitapçık üzerinden parametrelere bakarak istediğin herşeyi yapabilirsin,

Acs 355 A5001 hatası veriyor ( 220V beslemeli ) sürücüyü komple dağıttım iç temizliğini soketleri temizledim topladım yine verdi panel soketini de temizledim olmadı çözüm nedir ne yapmalıyım ?

Sürücü üzerindeki ekranın soket kısmı arızalı yada, sürücünün kendisi arızalıdır, Yapsanız gereken başka bir sürücünüz varsa o keypad dediğimiz ekranları yerdeğiştirin eger sorun yoksa kayped arızalıdır

Yeni keypad taktım yine aynı hatayı verdi sürücüyle vedalaşma zamanı geldi demek ki.

Yeni keypad taktım yine aynı hatayı verdi sürücüyle vedalaşma zamanı geldi demek ki.
Surucu üzerindeki RJ 45 Jack yuvası bacak lehimleri, kontrolsüz güç nedeniyle kopmuş olabilir. Onuda kontrol edin eger sorun gormezseniz kontrol kartı arızalı büyük ihtimalle yeni sürücü almanız gerekecek

Forum istatistikleri

Konular
128,189
Kullanıcılar
449,957
Son üye
sezercakmak

Yeni konular

Geri