abb sürücü

arkadaşlar üç adet abb sürücülerim var bun ları ayrı ayrı potansiyemetreyle kontrol ediyorum birtane daha potansiyemetre koymak istiyorum bununlada hepsini aynı anda kontrol etmek istiyorum nasıl bir baglantı yapmam gerekiyor

İyi bir topraklama değeri sıfıra ohm'a yakın olan değerdir. Fakat her işte olduğu topraklamadada maliyetler önemli, onun için iyi bir topraklama değeri izin verilen değerler içinde olandır.
Otomatik sigorta bulunduğu devreyi yüksek akım ve kısa devre akımlarından koruyan bir anahtarlama elamanıdır.
İlave PLC yada mikro işlemciyle olabilir ancak !
Potların değer aktivitelerinin değişimini algılayıp ana kaynak frekansının o adlı pot dan atanacağını belirtebilirsiniz.

Kolay gelsin..

hocam biraz daha açıklayabilirmisiniz şuanda kullanılan bu uygulamanın aynısı kullanılıyor sistemde plc yada mikro işlemci falan yok

arkadaşım şöyle bir uygulama yapabilirsin.1 nolu inverterin 2 nolu terminaline potansın orta ucunu gir ve bu orta ucu diğer inverterlerin 2 nolu ucuna bağla.bu senin ana hız potun olacaktır.diğer potları da 5 nolu terminale bağla.
parametreleri ise 4210=2 ..4230=1 ..4231=% ?(10.20.30......)
ana hız potansını yükseltiğin zaman 3 inverter hızlanır.diğer potanslar ise bağlı olduğu invertere 4231 deki oran kadar etki eder

Forum istatistikleri

Konular
128,198
Kullanıcılar
449,980
Son üye
shield325

Yeni konular

Geri