abb mview-mlink mcc cekmece sorunu?

efe43

Üye
sayın arakdaşlar abb nin yeni bir mcc panoları bulunmakta cekmece li bunun üzerinde hmı panel olarak mview panel kullanıyor çekmeceler ie arasında ki bağlantı ve haberleşmeyi m lin diye br ara birim kutusu sağlıyor m ink kutusu üzerinde prgramlamak için ethernet 232 gibi bağlantı yerleri var ve bu taç paneli ve çekmecelerin akım ayarlarını flen yapa bilme iözelliği var imiş fakt bunu yapabilmek için software lazım bu konu hakkında bilgisi olan arakdaş varmıdır sayglarımla...

KNX Standardı, küçük bir rezidansın içerisindeki aydınlatma, perde panjur, klima kontrolünden, Dünya’nın en büyük havalimanlarındaki aydınlatma otomasyonu gibi çözümler için tercih edilen bir Dünya standardıdır.
Yazımızda endüstrinin can damarı sayılabilecek PLC’yi inceleyeceğiz.
internete bu sistem komple olarak bu isimle (ABB MNS iS) geçiyor bilgisi olan arakdaşlardan yardım istiyorum

Merhaba arkadaşlar MNS İS ile çok uğraştım Mnavigate 7.3.006 programismi budur.Abb sitesinden bulabilirsiniz.Ayrıca Mnavigate 1.8 versiyonuda var bu eski sorun daha fazla bilgi için bana özel mail atarak haberleşebiliriz.Umarım yardımcı olabilmişimdir.

Yeni mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
128,212
Kullanıcılar
449,990
Son üye
alpersirakaya

Yeni konular

Geri