Abb cmpss 31s yada abb cm pvs41

musa217

Üye
Merha yurt dışındayım jeneretor transfer panomuz var trafodan gelen enerji için abb cm pss31s rolesi var bazen voltaj 420 volt üstüne çıkıyor bu rolemiz enerjiyi kesiyo ve jeneretoru devreye sokuyor problem şu bu gerilim yükselmesinden faulta geçiyor ama gerilim normale dönünce faz rolemiz normale dönmüyor hali ile jeneretor çalışmaya devam ediyor rölenin 3 fazini kesip verince normale donuyor kendiliğinden normale dönen onerebileceginizz bir role varmı kaliteli olması gerekli yada abb pvs41 s rolesi nasıl bilgisi olan arkadaşlara TESK ederim

İyi bir topraklama değeri sıfıra ohm'a yakın olan değerdir. Fakat her işte olduğu topraklamadada maliyetler önemli, onun için iyi bir topraklama değeri izin verilen değerler içinde olandır.
Elektrik tesisatlarında seçilecek kablo kesiti genellikle kullanılacak güce göre çekilecek akımın hesaplanması ile belirlenmelidir.
Merha yurt dışındayım jeneretor transfer panomuz var trafodan gelen enerji için abb cm pss31s rolesi var bazen voltaj 420 volt üstüne çıkıyor bu rolemiz enerjiyi kesiyo ve jeneretoru devreye sokuyor problem şu bu gerilim yükselmesinden faulta geçiyor ama gerilim normale dönünce faz rolemiz normale dönmüyor hali ile jeneretor çalışmaya devam ediyor rölenin 3 fazini kesip verince normale donuyor kendiliğinden normale dönen onerebileceginizz bir role varmı kaliteli olması gerekli yada abb pvs41 s rolesi nasıl bilgisi olan arkadaşlara TESK ederim

normal dediğiniz hat gerilimi nedir?

CM-PSS.41'in çalışma gerilimi 400V. yüksek gerilim tripi 440V, düşük gerilim tripi 360V.

kullandığınız modelin gerilim normale döndükten sonra tripten otomatik çıkması gerekiyor.

daha önce çalışıyor muydu bu role?

CM-PSS.41'in çalışma gerilimi 400V. yüksek gerilim tripi 440V, düşük gerilim tripi 360V.

kullandığınız modelin gerilim normale döndükten sonra tripten otomatik çıkması gerekiyor.

Ustam çıkmıyor bende

Bu abb midelini düşük ve yüksek gerilim noktasını ayarlayacagim bir faz kontrol rolesi yokmu yada başka marka tense marka var araştırdım ama oda burda yok

neredesin abi
Ustam çıkmıyor bende

Bu abb midelini düşük ve yüksek gerilim noktasını ayarlayacagim bir faz kontrol rolesi yokmu yada başka marka tense marka var araştırdım ama oda burda yok
kullandığı röle 300 volt max

CM-PVS.41S ile düşük-yüksek gerilim eşik değerleri ayarlanabiliyor. kağıt üzerinde bi sakınca görünmüyor.

muhtemelen kullandığınız CM-PSS.31S izleme rolesi arızalı. normal çalışma geriliminiz 400V olduğu için aslında kullanmanız gereken izleme rolesi CM-PSS.41S fakat eşik değerleri (min 360V-max 440V) problem olurmu bilemiyorum.

şimdi vaktim olmadığı bakamıyorum ama sanırım Sami bey'in siemens izleme roleleri tavsiyesi vardı.

Son düzenleme:

Forum istatistikleri

Konular
128,198
Kullanıcılar
449,979
Son üye
schule48

Yeni konular

Geri