Abb acs 355 Devicenet Problemi

ibosch01

Üye
Merhaba değerli kontrolkalemi üyeleri, işletmemde kullanmış olduğum abb acs 355,550 ve 800 model suruculerim bozuldukca yenisini aliyor takiyor haberlesme parametrelerini yukluyor ve devreye aliyordum.bu işlemi en son 3 sene önce yapmistim.fakat 3 ay once aldigim acs 355 serisi cihazi bir turlu haberlestiremedim, haberlesme modulu ve baska bir cihaz degistirdim yine olmadi,yani iki sifir cihaz ve modelde denedim haberlesmedi.calisan mevcut baska surucuyu sokup o adrese takinca calisiyor. Abb ile bir iki kisiyle gorustum sorunu cozemediler.diyecegim şu ki yaptigim coğu seyden eminim acaba diyorum abb yeni sürücülerde devicenet ile ilgili yazilimsal bir sorunmu yapiyor, cokta kullanila bir haberlesme yontemi olmadigindan gozardi edilen birseyymi var bilemedim. Bu konuyla bilgi sahibi olan uye arkadaslarimin degerli yorumlarini bekliyorum. İyi calismalar

Not: kullanılan modül acs355 icin fdna-01 modeli #abb #drive

Zaman rölesi bir diğer ifade ile zaman saati adı verilen sistem süresi belli olan bir aralıkta araya girmesi veya çıkması amaçlanan elektrik sisteminin kontrol edilmesinde kullanılmak için tasarlanmıştır.
Elektrik tesisatlarında seçilecek kablo kesiti genellikle kullanılacak güce göre çekilecek akımın hesaplanması ile belirlenmelidir.
Merhaba

Benim aklıma gelen yeni sürücü ile eski sürücünün firmware versiyonlarını kontrol edin aynı mı? Belki yeni firmware yeni devicenet versiyonlu kart gerekli olabilir versiyon değişmiş olabilir.........

Forum istatistikleri

Konular
128,125
Kullanıcılar
449,837
Son üye
betül hüsrevoğlu

Yeni konular

Çevrimiçi üyeler

Geri