80'lerin 90'ların 2000'lerin en iyi müzikleri (Best of 80's 90's 2000's )

serkan_48

Üye dümdüz üye
80'lerin 90'ların 2000'lerin en iyi müzikleri ,

En başta ne demişler müzik ruhun gıdasıdır. Beni iş stresinden uzaklaştıran araçta malum uzun zaman geçirince stres uzaklaştırıcı görev gören müzik paylaşımlarını buradan da hep beraber devam ettirelim istedim. Kimilerine göre eski kafalı müzikler kimilerine göre klasikler kimilerine göre ne la bu işim olmazlar.. Türkçe yada yabancı farketmez.

Umarım forumca işim olmazlar kısmına katılmazsınız. :D :D
Not : Kliplerle vermek istediğim özel bir amaç yok. Melodisi hoşuma giden her türü dinlerim. Konuya katılıma göre devam ettireceğim. Aradığım melodisi kulağımda olan eski müzikler var. Çocukluğuma ait dönemlerden onlarıda bulabilirsem sevineceğim. İsmen çağırtmayın hadi katılın. :D :D

Saygılarımla.. İlk klibim Ace of Bace All that she wants

Son düzenleme:
Haklısın Serkan Dostum zamanımızda programı da yapılmıştı yanlış aklımda kalmadıysa çok zaman da geçti ... ses mi şarkı mi yoksa ritim mi adında arama yaptım ama tek sonuç çıkmadı, yabancı pop programı olarak pop saati vardı onun sunucusu Erhan Konuk ve rahmetli Sezen Cumhur Ünal unutulmayanlardı. Şimdi şarkıları dizsek forum kapasitesi çatırdar, hangi şarkıymış bakalım dök içini abine mırıldan biraz :).
www.youtube.com/watch?v=S7xrdZhiNzk

Sezen Cumhur ÜNAL unutulmaz bir sunumu vardı. Şimdi mırıldansam olmaz tutturamam..

Sezen Cumhur ÜNAL'ın bir Michale JACKSON sunumu çikolata renkli disko prensi :) Not şarkı içermiyor eski günleri yad etmek adına ekledim. Şarkı sunumuna devam edeceğim.

Devamı gelecek.

al takka ver külah.. alan razı satan razı... körler sağırlar birbirini ağırlar
bir ilahi bir kaside bir ayet bir dua paylaşmayın.. sakın ha !!!
bu gruplar sizi mahşer yerindeki azaptan kurtarmaz
ha onlarla beraber yanalım derseniz sanırım size yardımcı olurlar ...

al takka ver külah.. alan razı satan razı... körler sağırlar birbirini ağırlar
bir ilahi bir kaside bir ayet bir dua paylaşmayın.. sakın ha !!!
bu gruplar sizi mahşer yerindeki azaptan kurtarmaz
ha onlarla beraber yanalım derseniz sanırım size yardımcı olurlar ...

Sayin hasan ersin,

Din kisisel bir inanctir kimsenin durumunu sorgulamam kendi dinimi kendi icimde yasarim. Ilk mesajimda da belirttigim gibi bu muzikleri paylasmamdaki amac bu guruplari sevdigim kendimi onlar icin parcaladigimdan degildir sadece gunluk yorgunlugumu cikarmak birazda gunun stresinden uzaklasmak icindir.

Burasi ozgur bir platform ayni sekilde bir dua bir ayet sizde paylasin bizde konunuza destek olalim. Bizde bir iki dua ayet paylasalim vesile olun.

Not forumun 3.6 maddesini hatirlatayim dini icerikli konu acilamaz degil acilabilir ama tartisma ortami gerginlik yaratmasi sikinti olusturabilir.

3.6 ) Burası mesleki gelişim platformudur burada siyasi parti propagandası, din, ırk ve spor tartışmaları yapılamaz.

Saygilarimla.

Son düzenleme:

Forum istatistikleri

Konular
128,182
Kullanıcılar
449,951
Son üye
N4POLYOON

Yeni konular

Geri