7 renk algılayıcı

luficus

Üye
s.a. bana 7 renk aLgıLayacak bir devre Lazım sınıfı geçmem bu projeye bağLı ********@gmail.com benim mail adresim buraya yollarsanız sevinirim herkese teşekkürLer

Moderatör tarafında düzenlendi:
saoL ... ben haLLettim aynı devreye 3 tane daha cıkıs ekLedim op-amp Lada yukseLttiğim değeri 3 yerine 7 ye boLdum

arkadaşım tebrik ederim.projeleri ve resimlerini (varsa) yayınlarsan diğer arkadaşlarda faydalansın

ok .. saoL ... şuan baskı devre çıkarıyorum bitsin resimLeri ve programıda koyarım

sabırsızlıkla bekliyorum.devre hakkında kendi yorumun ve tavsiyelerinide yazarsan sevinirim...

ya o şuan nette doLanan electronikbrain'in de tavsiye ettiği renk aLgıLayıcı nın asm si hataLı arkadaşLar ... biz onu düzeLttik hocayLa ... isterseniz o haLini hex'i iLe beraber yoLLarım ... isterseniz bi müddet sonra 7 renk oLarak gönderirim ... :d seLametLe . .. . .. **********@gmail.com buradan yoLLarım ..

7 renk algılayıcı devreyi bende sabırsızlıkla bekliyorum saygılar.

devreyi foruma yollarsan herkes kullanabilir ve güzel olur

bana renk algılayıcı bi sistemin asm kodları lazım. yardımcı olursanız sevinirim. 7 renk olması şart değil 3 renk yeterli. pic16f877 kullanmayı düşünüyorum. lütfen bilen biri irtibata geçsin.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha fazla bilgi edin…