7 renk algılayıcı

Bende yaptım ama 3 renk algılıyor 7 renk algılayan yapabilen varsa paylaşırsa sevinirim.

arkadaşlar bitirme ödevim renk sensörü.en az beş rengi algılayacak şekilde bir renk sensörü yapmam lazım.luficis dostum yaptığın sensörün resimlerini,baskı devresini kodlarını incelemek isterim..ister özel mesaj olarak istersen buraya gönderirsen çok memnun olurum.herkese teşekkrüler

5 renk ayırıp lcd ekrana yazan devreyi sitenin birinden buldum,hex dosyası vb. var.ancak ekrana genelde kırmızı olmak üzere kafasına göre renk yazdırıyor,acaba yazılımındamı bir hata var.yardımcı olabilecek arkadaşlar tskkr edrim

Moderatör tarafında düzenlendi:
slm ben teknik eğitimde okuyorum avago ADJD-S371-Q999 entegre ile renk algılayıcı yapmam gerekiyor aynı entegre mi kullandığın

benimde ihtiyacım var 7 renk algılayıcıya ama avago ADJD-S371-Q999 entegre ile yardımcı olabilir misiniz

Bu konuda calissan arkadaslar varsa calismalarini paylasabilirlerse seviniriz. Ben tek renk algilatmak icin bile baya ugrasmistim kayda deger sonuc alamamistim

CNY70 var,her renkte değişik analog bilgi veriyor.Bunu araştırın.Genelde çizgi izleyen devrelerinde kullanılıyor.

Forum istatistikleri

Konular
128,171
Kullanıcılar
449,936
Son üye
AsilOzgenc

Yeni konular

Geri