690VAC Faz Kontrolü (Rölesi)

OmrKrr

Üye
Merhaba,
Giriş gerilimi (jeneratör) 690VAC olan bir kumanda panosu için Faz Kontrolü veya Faz Sırası Kontrolü yapabilecek bir ürün var mı ya da 690V' un kontrolünü yapabileceğim bir öneriniz var mı? Piyasadaki Faz Kontrol Cihazlarının İzolasyon Gerilimleri (max) 690V olduğu için kullanamıyorum. Yardımcı olursanız sevinirim.

İyi bir topraklama değeri sıfıra ohm'a yakın olan değerdir. Fakat her işte olduğu topraklamadada maliyetler önemli, onun için iyi bir topraklama değeri izin verilen değerler içinde olandır.
Elektrik tesisatlarında seçilecek kablo kesiti genellikle kullanılacak güce göre çekilecek akımın hesaplanması ile belirlenmelidir.
Bu gibi durumlarda uygun güçte bir fazlı veya üç fazlı kumanda trafosu kullanılması uygun olur. Sekonder gerilimi ve diğer şalt kumanda cihazları besleme ve kumanda gerilimleri uyumlu olmalıdır

Simens
3UG4513-1BR20
3UG4615-1CR20
inceledinizmi ?
Evet inceledim ama max değeri 690V olarak kullanılıyor.
Phoenix Contact EMD-SL-PH-690 - İzleme rölesi max giriş gerilimi: 794V olarak geçiyor işimi hallediyor. Teşekkür ederim herkese.

Bu gibi durumlarda uygun güçte bir fazlı veya üç fazlı kumanda trafosu kullanılması uygun olur. Sekonder gerilimi ve diğer şalt kumanda cihazları besleme ve kumanda gerilimleri uyumlu olmalıdır
Panoda yer olmadığı için kullanamıyorum. Ray montajlı bir ürün arıyorum. Teşekkür ederim.
Linkdeki ürünü kullandım.Hiç bir sıkıntı yok. L1-L2-L3=3x530-820VAC
https://new.abb.com/products/tr/1SVR750489R8300/cm-mpn-72s
Phoenix Contact EMD-SL-PH-690 - İzleme rölesi işimi halleder dedim ama stok olmadığı için şuan bu ürünü araştırıyorum teşekkürler.

Yeni mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
128,191
Kullanıcılar
449,962
Son üye
Emrullah t

Yeni konular

Geri