6 volt akülü arabayı 12 volta çevirme yardım

gaz pedalı bildiğiniz üzeri bir potansiyometre. adamlar 12 volta göre koymuşlardır. sen 12 volt verdin özelliğini yitirdi bence onu bir kontrol et
Kartın uzerideki entegre veya regulatorler de sıkıntı çıkartmış olabilir.

Detaylı olcum yapmak lazım. Aku ile bağlayıp gerilimde ölçmek gerekebilir. Destek almanıza yarar var. Cunki gözle bir anormallik gorunmuyor.
Motor rolesinden bahsetmiştiniz . Bu kartta motor rolesi hangisi oluyor
gaz pedalı bildiğiniz üzeri bir potansiyometre. adamlar 12 volta göre koymuşlardır. sen 12 volt verdin özelliğini yitirdi bence onu bir kontrol et
Kumandada aynı sorunu yapıyor
Kumandada aynı sorunu yapıyor
Kesinlikle önermiyorum ben yaptım pişman oldum . Kartlar çok pahalı bide kumandalı değilse ço
Merhaba arkadaşlar oğlumun 6 volt olan akülü arabasını 12 volta çevirmek istiyorum. Çünkü 6 voltta araba çok yavaş gidiyor. ben birtane 12 volt akü birde 12 volt 17000 rpm dc motor alıp, arabanın aküsünü ve motorunu değiştirmek istiyorum. Arabanın mevcut devre kartı resimlerdeki gibi (birtane devre kartı var. yanlış anlaşılmasın). Kartın üzerinde 6 V yazıyor ama resimlerde de göründüğü gibi devrelerdeki rölelerde 30VDC yazıyor. sorum şu
Bu devre kartına 12 voltlukaküyü ve motoru bağlarsam bu değerlerdeki kart bunları kaldırırmı.Yardımcı olursanız sevinirim.Ekli dosyayı görüntüle 32055 Ekli dosyayı görüntüle 32056
Çok sorun olmaz

Forum istatistikleri

Konular
127,952
Kullanıcılar
449,600
Son üye
psychedelic

Yeni konular

Geri