5. S7 300/400 PLC eğitimi ve 1. Operatör Panel ve SCADA Programlama Kitabı Çekilişi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

volcanoos

Katılımcı Üye
KontrolKalemi.com ve PLC Merkezi işbirliğiyle uygun zamanlarda (eğitim tarihlerine göre) düzenlenen çekilişle üyelerimize Step 7 ile S7 300/400 PLC eğitimi ve WinCC Flexible ile Operatör Panel ve Scada Programlama kitabı hediye ediyoruz. Beşincisini düzenlediğimiz bu etkinlik de 1 üyemize Step 7 ile S7 300/400 PLC eğitimi, 10 üyemize yeni çıkan WinCC Flexible ile Operatör Panel ve SCADA Programlama kitabı hediye edilecektir. Çekilişe katılma şartları aşağıda belirtilmiştir.

- Çekilişe 30 mesaj üzeri mesaja sahip ve forumumuza Şubat 2010 tarihinden önce kayıt olan üyeler katılabilir.

- PLC eğitimi İstanbul / Maltepe'de yapılacak olup, ulaşım ve konaklama masrafları kazanan kişiye ait olacağından dolayı PLC eğitimi çekilişine dahil olmak isteyen arkadaşların bunu dikkate almaları gerekmektedir.

- Bu konunun altına katılmak istediğiniz çekilişi aşağıdaki şekilde belirtebilirsiniz. Mesajlarınızı aşağıdaki gibi belirtmeniz önemle rica olunur.

PLC Eğitim çekilişine katılmak istiyorum
SCADA Programlama kitabı çekilişine katılmak istiyorum

- PLC eğitimi çekilişinde 1 asil, 1 yedek üye belirlenecektir. Asil üyenin eğitime katılamaması durumunda yedek üye eğitime katılacaktır. Daha önce düzenlenen etkinliklerde eğitim kazanan üyeler eğitim çekilişine katılamazlar.

- PLC eğitimi ve Scada kitabı için iki ayrı çekiliş düzenlenecektir. Çekilişler bilgisayar ortamında yapılacak olup, çekiliş sırasındaki ekran görüntüsü video olarak kaydedilecek ve konuda yayınlanacaktır. İlk çekiliş PLC eğitimi çekilişi olacak PLC eğitimini kazanan asil üye kitap çekilişine dahil edilmeyecektir.

- Yukarıda bulunan şartları göz önüne olarak bu konunun altına çekilişe katılmak istediğinizi 26 Şubat tarihine kadar belirtebilirsiniz. Çekiliş sonuçları ve çekiliş sırasında ki ekran görüntüsü 27 Şubat tarihinde konuya eklenecektir. Kitap ödülünü kazanan üyelerimiz 27-28 Şubat tarihinde WIN’10 Fuarını ziyaret ederlerse kitapları kendilerine SALON 4 - B 310 nolu standımızda teslim edilecektir. Ziyaret imkanı olmayan üyelere kitaplar ücretsiz kargo ile gönderilecektir.

- Step 7 ile S7 300/400 PLC eğitimi ve WinCC Flexible ile Operatör Panel ve SCADA Programlama kitabı için ayrıntılı bilgiler ekte yer almaktadır. Ayrıca kitabı WIN’10 Fuarı 3.SALON B210 nolu PLC MERKEZİ standında da inceleyebilirsiniz. Etkinlik sponsoru ; www.plcmerkezi.com

Ekli dosyalar

• wincc scada içindekiler.pdf
    404.9 KB · Görüntüleme: 395
  • Step 7 ile S7 300 400 PLC eğitimi.pdf
    577.7 KB · Görüntüleme: 423

Moderatör tarafında düzenlendi:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Yeni mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
128,189
Kullanıcılar
449,957
Son üye
sezercakmak

Yeni konular

Geri