4 Yıldır Wi-Fi'a Bağlanamayan Tablet

Bundan 4 yıl önce bir diş hekiminin ücretsiz Wi-Fi ağına bağlanmaya çalıştım. Kullanıcı adı ve şifre istediği için Wi-Fi ağını kapattım. Eve gelince bir baktım, resimdeki gibi Wi-Fi ağlarını görmüyor ve gelişmiş hariç bütün seçenekler silik görünüyordu.

56361

Aradan 10 ay kadar bir süre geçtikten sonra tablete format attım ama sorun hâlâ devam ediyordu. Olaydan 2,5 yıl sonra internette ağ ayarlarının sıfırlanması gerektiği yazıyordu ama gelişmiş menüsüne baktığımda ağ ayarlarını sıfırlama düğmesi yoktu.

56362

Bu yüzden uygulamaları APK dosyası ile yüklüyorum ve hiçbiri güncel değil. Bu sorunun sebebi nedir ve nasıl çözebilirim?

Formatı nasıl attın.
Yeniden flaslamayı denedin mi?Yani yeni rom attın mı?
Dikkat rom atmak tehlikelidir yanlış bir dosya ile yapılırsa tablet ebediyen yok olabilir.

Belki wifi kartı bozulmuştur

wifi analyzer adlı uygulamayı indirip biraz kurcalar mısın?

Bundan 4 yıl önce bir diş hekiminin ücretsiz Wi-Fi ağına bağlanmaya çalıştım. Kullanıcı adı ve şifre istediği için Wi-Fi ağını kapattım. Eve gelince bir baktım, resimdeki gibi Wi-Fi ağlarını görmüyor ve gelişmiş hariç bütün seçenekler silik görünüyordu.

Ekli dosyayı görüntüle 56361

Aradan 10 ay kadar bir süre geçtikten sonra tablete format attım ama sorun hâlâ devam ediyordu. Olaydan 2,5 yıl sonra internette ağ ayarlarının sıfırlanması gerektiği yazıyordu ama gelişmiş menüsüne baktığımda ağ ayarlarını sıfırlama düğmesi yoktu.

Ekli dosyayı görüntüle 56362

Bu yüzden uygulamaları APK dosyası ile yüklüyorum ve hiçbiri güncel değil. Bu sorunun sebebi nedir ve nasıl çözebilirim?
Tabletin marka ve modeli nedir

Tablete açılıştan recovery menusundenmi ayarlar menüsünden mi yaptiniz?
Eğer ayarlar sıfırlama menüsünden yaptıysanız hard reset yontemini deneyin ikinci olarak da hard reset isleminde confirm wipe off all sekmesini 3 defa aynı silme işlemi yapın.

Recovery menüsünden ve Ayarlar menüsünden birer kez (1 yıl arayla) format attım ama ikisi de işe yaramadı.

Yeni mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
127,964
Kullanıcılar
449,610
Son üye
cagriaytmz

Yeni konular

Geri