4 pinli adaptör

@aliorhan43 ikinci el ama fiyatı gayet uygun:
https://www.sahibinden.com/ilan/iki...2v-3.33a-40w-adaptor-4-pinli-1044233629/detay

Evet Serkan Bey haklısınız, benim baktığım cihazın kodu aynı ama jackı normalmiş o 5,5 ve 2,5 da jackın ölçüleriymiş. Baktığım site Rusça olunca verilen değerlerin volt değilde mm olduğunu farketmemişim :)

Son düzenleme:
Burada adaptör üzerindeki etikette sabit 12 volt olduğu ve hangi pinler olduğu görülüyor.

En kötü önerilerde olduğu gibi kablosu kesilip 12 volt başka bir kaynaktan bağlantı sağlanabilir.

Ekli dosyayı görüntüle 98943
evet adaptörün içinde de aynı ibare var ve kabloda 12 v diye etikette mevcut geçiyor. Olmassa jaklı alıp bunu monte yapacağım. cevaplar için tşk. ederim

Ekli dosyalar

• adap2.jpg
    adap2.jpg
    196.3 KB · Görüntüleme: 10
Tamam işte 2 kablo gidiyor, eski jak kafası ile yenisini birleştirin. Diğer türlü gereksiz macera zaman kaybı bence.

Tamam işte 2 kablo gidiyor, eski jak kafası ile yenisini birleştirin. Diğer türlü gereksiz macera zaman kaybı bence.
öyle yaptım, jak girişli iyi sayılacak bir adaptör aldım aparatı varmış onun uclarınıda diğer 4 pinliye lehim ve makaronla bağladım sıkıntısız 4 gündür stabil çalışmakta. tşk.
jaklı.jpg

Forum istatistikleri

Konular
128,196
Kullanıcılar
449,975
Son üye
yamanelektronik2023

Yeni konular

Geri