37 ekran tüplü Beko tv

umit56

Üye
Bulanık gösteriyor.Yazılar bile net okunmuyor.

Merhaba.Mümkünse bu ekran görüntüsünü çekilmiş resim olarak burada paylaşabilirmisiniz bizlerle.Çünkü görüntü şeklinden de hangi katların tam olarak arızalı olabildiği işin tam uzmanlarınca daha en baştan kolayca teşhis edilebilir.Bakın,yazıların tam net okunmaması,ayrıca EHT trafosundaki focus (Odaklanma ayarından) bir olasılıkla da kaynaklanabilir.Yani demek istediğim bu tv'nizin EHT trafosu kısmında,yakın zamanda tornavida ucu ile ince bir ayar da yapılmış olabilir mi,öncelikle bunu bize bir belirtin.Gelşigüzel ve ekrana da hiç bakılmadan bu işlem yapıldıysa eğer,rakamlarınız çok net okunmaz,puslu,bulanık da görünür.Yapılmadıysa eğer,çektiğiniz bir ekran görüntüsüne bakılarak,bozulan veya değer değiştiren (direnç gibi) herhangi bir parça nedeniyle oluşan bu arıza hali,bu durumda daha kesin söylenebilir.Kolay gelsin.

Açıkcası ben o televizyonu depoya kaldırmıştım.2003 de aldık.2010 yılına kadar kullandık.Bulanık göstermeye başladı.Gözümüz rahatsız oldu.Arçeliğe telefon açtım, tüpü bitmiştir dedi.Yeni TV aldık.Şimdi ortaya çıktı sorun basitse yani tüp harici bir konu ise kullanılsın istiyorum.Ayrıca hiç tamir görmedi ve arıza yapmadı.

Forum istatistikleri

Konular
128,400
Kullanıcılar
450,292
Son üye
resulcelik68

Yeni konular

Geri