30v 335 mA yazıcı adaptörü elektrik çarparmı

highflyeer

Üye
merhaba iyontoferez tedavisi için bu adaptör ü kullananlar varda ben cesaret edemiyorum sormak istediğim bu adaptörün içinde ki voltaj düşüren parça felan bozulsa direk 220v elektrik çıkış olarak verirmi sistem yoksa elektrik iletmez mi?

Elektrik tesisatlarında seçilecek kablo kesiti genellikle kullanılacak güce göre çekilecek akımın hesaplanması ile belirlenmelidir.
Topraklama ölçümü ister endüstriyel bir tesis ister bir ofis binası olsun her işletme için kritik bir öneme sahiptir.
Bahsettiğiniz cihazin adaptor resmini paylaşın bizde etiket değerlerinden size muadil yedek parça önerelim,adaptör ariza ederse çıkış vermez 220 V vermez yani cihazınıza

Bahsettiğiniz cihazin adaptor resmini paylaşın bizde etiket değerlerinden size muadil yedek parça önerelim,adaptör ariza ederse çıkış vermez 220 V vermez yani cihazınıza
bu adaptörü suya bağlayıp el yada ayakları ufak elektrik çarptırıyorlar cihazda kullanılmıyor bu açıdan düşünürsek tehlikelimi?

Ekli dosyalar

• 28162319-D2EF-4DDC-AF02-3844535B872D.jpeg
    28162319-D2EF-4DDC-AF02-3844535B872D.jpeg
    352 KB · Görüntüleme: 21
bu adaptörü suya bağlayıp el yada ayakları ufak elektrik çarptırıyorlar cihazda kullanılmıyor bu açıdan düşünürsek tehlikelimi?
o adaptörü suya bağladıklarından emin değilim, arada başka bişiler mutlaka vardır. ama bana para versen 3 volt adaptör olsa bile suya verip elimi ayağımı sokmam.

https://ankara.baskenthastaneleri.c...ara, musluk,20 seans olacak şekilde uygulanır.

Cihaz voltajını söylemiyor .

2023-02-04 19.09.00.png

Bu is icin klasik 50Hz sebeke transformatorlu adaptor kullanman cok daha guvenli olur.

Sayın konu yazarı sahibinin dikkatine! !!!

Elektronik bilginiz olmadan bu işlere girismemenizi tavsiye ederim.

Diyelim bu adaptörü kullanabilirsiniz denilse kullanacakmisiniz ?

Bilmediginiz Tehlikeli işlerden vazgecmeniz

Kolay gelsin sağlıcakla kalın.

Çok daha etkili bir yöntem var. 30mA/50V ve üst değerlere sahip sonuçlar sizleri daha rahat bir yaşama erdirebilir fakat ne tarafta daha rahat yaşarsınız onu bilemiyorum. Hiç tecrübe etmedim, etmeye de niyetim yok.
NOT: İRONİ!

işte bir bilene soruyorum bişey bilmediğimden

benim merak ettiğim zaten adaptörün 30 v fazla elektrik verme durumu olup olmadığı bunu bilen ve vermeyeceği garanti bir durumsa kullanılmasında sıkıntı olmaz zaten tedavi de kullanılan cihazda elektrikli

Yeni mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
128,190
Kullanıcılar
449,960
Son üye
katzeimar

Yeni konular

Geri