220v 50hz ---> 110v 60hz dönüştürücü adaptör lazım.

Denemesi bedava tabi de sert şekilde vurmasına engel olmayacak ya da fazla kaçırıp çekmesine engel olacak bu da makas hareketini kısıtlayacak bu sebeple kesim aralığını bozacak, sıcak silikonu unut soğuyunca setleşiyor.

Topraklama ölçümü ister endüstriyel bir tesis ister bir ofis binası olsun her işletme için kritik bir öneme sahiptir.
Otomatik sigorta bulunduğu devreyi yüksek akım ve kısa devre akımlarından koruyan bir anahtarlama elamanıdır.
Contada sıcak silikonda titreşim ve gürültüyü absorbe etmez diye uyarmıştım. En iyisi videodaki gibi sıvacı süngeri ama sarı renkte olmalı :)

60 hert inverteri adaptör ile kullanın böylece sorununuzu çözersiniz.

adamlar kolaylık kullanışlı olsun diye artık fişli makina yapmıyor hepsi bataryalı şarjlı. siz tam tersi normal fişi geçtim invertör akü güç kaynağı bağlayacaksınız. ilginç gerçekten.) oldu olacak içindeki motoru değiştirin daha kolay.

adamlar kolaylık kullanışlı olsun diye artık fişli makina yapmıyor hepsi bataryalı şarjlı. siz tam tersi normal fişi geçtim invertör akü güç kaynağı bağlayacaksınız. ilginç gerçekten.) oldu olacak içindeki motoru değiştirin daha kolay.

Ürün bataryalı şarjlı falan değil. 60Hz'de çalışan makinaya frekans konvertörü kullanmak zorundasın. Ayrıca içinde motor yok titreşimi sağlayan paletli elektromanyetik bir sistem var !
Bu cümleleri kuracağınıza astarı yüzünden pahalıya mal olur vazgeçin deseydiniz daha yerinde bir cevap olurdu !

Ürün bataryalı şarjlı falan değil. 60Hz'de çalışan makinaya frekans konvertörü kullanmak zorundasın. Ayrıca içinde motor yok titreşimi sağlayan paletli elektromanyetik bir sistem var !
Bu cümleleri kuracağınıza astarı yüzünden pahalıya mal olur vazgeçin deseydiniz daha yerinde bir cevap olurdu !
Bataryali olmadigini biliyorum. Ben olaya kullnim kolayligi bakimimdan deyimdim. Malum tras makinas hareket gerektiren bir cihaz saga sola one arkaya. Yani artik kablulu 220 ile calisan makinalar bile yerini sarjliya birakmisken birde buna extra aparat takarak kullanmak maddi yonunu bir yere birakin kullanim acisindan kulfetli.
Astari yuzu kismini siz demistiniz zaten. Benim tekrarlama gerek yok. Ben baska acidan kullanim pratikligi bakimimdan yaklastim olaya.

dediğin doğru kompakt birşey arıyorum zaten, sadece voltaj çevirici adaptör boyutunda veya biraz daha büyük. batarjalı cihazların hiçbirinin performansı elektrikliler kadar olamaz. hatta amerikan tıraş makineleri çok daha kalitelidir avrupa yapımlarından.

Şu ürünü inceler misiniz?

http://www.ebay.com/itm/220V-to-110...id=100005&rk=4&rkt=4&mehot=ag&sd=221777755572

Açıklaması şu şekilde;

Caution
Available Products:
Phones, game consoles, razors, camcorder, laptop, etc. 140w below

Transformer type : Step Down
Input : 220V, Output : 110V

Power Capacity : 200 VA / 60 Hz

Frequency : 60Hz
Size : 110 x 85 x 65 mm

Frekansa 60 demiş, ayrıca kapasitesi de 200w 60hz.

Bu ürün olmaz mı?

Şu ürünü inceler misiniz?

http://www.ebay.com/itm/220V-to-110V-Step-Down-Voltage-Converter-Transformer-Max-Power-200VA-200W/311313157572?_trksid=p2047675.c100005.m1851&_trkparms=aid=222007&algo=SIC.MBE&ao=1&asc=20131003132420&meid=dba244dea1dd4e59965342486246e296&pid=100005&rk=4&rkt=4&mehot=ag&sd=221777755572

Açıklaması şu şekilde;

Caution
Available Products:
Phones, game consoles, razors, camcorder, laptop, etc. 140w below

Transformer type : Step Down
Input : 220V, Output : 110V

Power Capacity : 200 VA / 60 Hz

Frequency : 60Hz
Size : 110 x 85 x 65 mm

Frekansa 60 demiş, ayrıca kapasitesi de 200w 60hz.

Bu ürün olmaz mı?

OLMAZ ! Size tüm mantıklı seçenekleri sunduk.
Step down voltage converter: Gerilim düşürücü
Giriş 220v60Hz Çıkış110v60Hz

Forum istatistikleri

Konular
128,198
Kullanıcılar
449,979
Son üye
schule48

Yeni konular

Çevrimiçi üyeler

Geri