220 ve 12dc volt çalışan hazır amfi

arkadaşlar bir imam tanıdıgım için 220 volt ve 12 volt ile çalışan hazır amfi bakıyorum. turkiye fiyatları çok fazla uçuk çıkyor. Aliexpress den bulduğum: https://tr.aliexpress.com/item/1600..._expid=94540dd5-badd-42d6-9a76-0e5057ac283e-0
bu amfiyi almayı düşündüm. Türkiye'de bunun gibi öneriniz nelerdir? Bu konu da fikirlerinizi alabilir miyim?
Tesekkürler..

Merhaba.
Kaç wattlık bir amfi olacak.
150 watt gibi işini görüyorsa 190 lira civarında.

Vallahi hocam.
Epeydir ben de araştırıyordum yani. Evde atıl 2 adet kolon vardı.

Sizin link verdiğiniz ürünün Vaat ettiği güç vs. Mükemmel. Bu fiyat bandında da muhteşem .

Tek önemli sorun, Ürün yeni (reytingi olmaz tabi) ama, Satıcı (dükkan) reytingini göremedim sanki.

Lakin bu ürün;
(Gece vakti çok detay inceleyemedim ama )
220 volt ile çalışan modeller içinde yüksek power gücü, ile diğer bu fiyat bandındakiler ile açık ara önde. Ayrıca diğer yan özellikleri ve dış görünüşü ile güzel bir model.

Cihaz 22€ gümrük muafiyetini aşarmı bilemem ama, üzerindeki minik radyo ufak bir trt bandrol vergisini gerektirir.

Not; Bu ürünü denemedim, 2-3 haftadır araştırıyorum.

Vallahi hocam.
Epeydir ben de araştırıyordum yani. Evde atıl 2 adet kolon vardı.

Sizin link verdiğiniz ürünün Vaat ettiği güç vs. Mükemmel. Bu fiyat bandında da muhteşem .

Tek önemli sorun, Ürün yeni (reytingi olmaz tabi) ama, Satıcı (dükkan) reytingini göremedim sanki.

Lakin bu ürün;
(Gece vakti çok detay inceleyemedim ama )
220 volt ile çalışan modeller içinde yüksek power gücü, ile diğer bu fiyat bandındakiler ile açık ara önde. Ayrıca diğer yan özellikleri ve dış görünüşü ile güzel bir model.

Cihaz 22€ gümrük muafiyetini aşarmı bilemem ama, üzerindeki minik radyo ufak bir trt bandrol vergisini gerektirir.

Not; Bu ürünü denemedim, 2-3 haftadır araştırıyorum.
Hocam bende araştırıyorum türkîye fiyatlarına nazaran gayet uygun görünüyor. Rms 80 watt yazıyor. Bu da bu fiyata göre uygun olduğunu düşünüyorum.

Merhaba.
Kaç wattlık bir amfi olacak.
150 watt gibi işini görüyorsa 190 lira civarında.
Nerede hocam bahsettiğiniz bu amfi. 120, 150 watt isimi görür benim. linki varsa gorebilir miyim?

Hocam bende araştırıyorum türkîye fiyatlarına nazaran gayet uygun görünüyor. Rms 80 watt yazıyor. Bu da bu fiyata göre uygun olduğunu düşünüyorum.

Nerede hocam bahsettiğiniz bu amfi. 120, 150 watt isimi görür benim. linki varsa gorebilir miyim?
Ben de Türkiyeden bu özellikte makul fiyata bulsam iyi olacak.
Maksat Türkiye kazansın.

Hocam bu amfinin özelliklerinde 150 watt yazıyor. Ama cikis gücü 15 waat diyor. Rms gücü ile peak gücü arasında bu kadar fark oluyor mu?
Hocam seninki 5tl iskontoya girmiş. Aldın aldın.
Sanırım bir mucize daha olsa ( ki imkansız gibi) 5tl daha iner.
Beklemeye değmez. Alın gitsin derim. Karar sizin.
Bilginize

Son düzenleme:

Hocam anfiyi 131 tl ya çinli ali... den aldım. Direkt 3 haftada elime geçti.
Bluetooth-FM radyo-Mikrofon-USB SD seçenek var.
2x40 watt hoparlör kabini ile 3te bir volümde müzik dinliyor ve korkuyorum. Çünkü 8 wat yazan bir hoparlörüm patladı. Bas tiz ayarı da oldukça yeterli
İçini açtım.
25-30w civarı blokaj trafo su var. İçinde 10cm soğutucuya bağlı çok bacaklı ana çip var. Şimdi adını unuttum . Çip i araştırdım. İnternette 2 x 30w anfi diye geçiyor. 2 saat 3te1 volümde çalıştırdım. sonra ısınan sadece trafo.
Mikrofon ile de denedim. Bas kısıp sadece tiz ile. Tok bir sesi var. (Hatırlatayım.Eko veya benzeri fonksiyonu yok.)
Şahsi fikrim, Cami içi ve 100-150 m toplantı salonlarına fazlası ile yeter. ( Yan komşum, rahatsız olmuş) Ama ezan için bilemem. Açık havadaki performansı bilemem.Sonucu hoparlör gücü ve modeli belirler.
Hocam bence bu fiyata alınır.

Forum istatistikleri

Konular
127,959
Kullanıcılar
449,607
Son üye
sinan343834

Yeni konular

Geri