2 pinli Uvc Işığa Balast Nasıl Bağlanır

Sibur

Üye
Merhaba,Elimde resimdeki gibi 36w 2 pinli Uvc Işık var.Kendi adaptörünü fişe takınca cızırtı yaptığı için 2 kere Ampulü kararttı.
Bende mekanik balast aldım.Ancak resimdeki gibi bağlantı yapmama rağmen yeni aldığım uvc ampül yanmadı.Eski kararan ampulleri bu bağlantıya taktigimda yanıyor yenisi yanmıyor.Yeni aldığım ampul arızalı değil çünkü denemek amaçlı kendi adaptörüne taktigimda yanıyor.Nerede hata yapıyorum.
IMG_20220723_172147.jpg
IMG_20220723_172143.jpg
Screenshot_2022-06-19-23-09-13-755_com.gittigidiyormobil.jpg

Topraklama ölçümü ister endüstriyel bir tesis ister bir ofis binası olsun her işletme için kritik bir öneme sahiptir.
Otomatik sigorta bulunduğu devreyi yüksek akım ve kısa devre akımlarından koruyan bir anahtarlama elamanıdır.
doğru gözüküyor starter lambabaya entegre.
Eski kararmış uvclerim bu bağlantıda hafif mavilik verdi uç tarafında.ama yeni aldığım uvc lamba hiç yanmadı bunu çözemiyorum.Yeni aldığım lamba arızalı değil.çünkü kendi adaptörüne takınca çalışıyor.çıkamadım işin içinden.

Eski kararmış uvclerim bu bağlantıda hafif mavilik verdi uç tarafında.ama yeni aldığım uvc lamba hiç yanmadı bunu çözemiyorum.Yeni aldığım lamba arızalı değil.çünkü kendi adaptörüne takınca çalışıyor.çıkamadım işin içinden.

Lamba değerlerine uyumlu elektronik balast kullanın .

Forum istatistikleri

Konular
128,203
Kullanıcılar
449,984
Son üye
riki35

Yeni konular

Geri