2 Arduino uno yu 2 bluetooth ile haberleştirme ve her 2si için ayrı ayrı nokia 5110 ekranına yansıtmak yardım lütfen

Berkekam

Üye
2 Arduino uno yu 2 bluetooth ile haberleştirme ve her 2si için ayrı ayrı nokia 5110 ekranına yansıtmak yardım lütfen.
2 ARDUİNO VE HC-05 , HC-06 KULLANARAK HABERLEŞTİRECEĞİZ VE BUNU NOKİA 5110 EKRANINA YANSITMA GİBİ BİR PROJEM VAR YARDIMM!!
1. ARDUİNODAN 1.BUTONA BASILDIĞINDA 1. 5110 EKRANINDA 1.BUTONA BASILDI YANACAK VE 2. ARDUİNODA İLGİLİ ÇIKIŞTAKİ LED YANACAK VE 5110 EKRANINDA 2.ÇIKIŞTAKİ LED YANDI UYARISI GELECEK ÇOK İYİ ARDUİNO BİLENLER LÜTFEN YARDIM ETSİN ACİLL

..hazır arduino programları var.hem bluetooth hemde 5510 için..bunları kendi program mantığına oturtmak zor değil.

Bu işte yeniyim de yardım lazım o yüzden tam olarak her şeye hakim değilim

Önce sistemi ekransız olarak tasarlayıp çalıştırın. Sağlıklı bir şekilde çalıştığını gördükten sonra ilk önce bir arduinoya ekran ekleyin. O da çalışınca ikinciye eklersiniz. Aşama aşama yapın ki sonuca ulaşabilin.

Haklısınız ama benim fazla bilgim yok maalesef arduino hakkında yardım edebilecek biri olursa çok iyi olur
2 arduino yu 2 tane hc-05 le haberleştirip 1 arduinoya 1led 1 buton koyup 2. arduinoda aynı işlemi yapıp 1. arduinodak butona basıp 2. arduinodaki ledi aynı şekilde 2. arduinodaki butona basıp 1. deki ledi yakmak lütfen yardım edin önemli bu

Arduino ya hex yüklemede kullanılan programı bilgisayara kurdun mu..

Şurada HC05 modülleriyle 2 arduinonun nasıl haberleşeceği anlatılmış. Öncelikle orada anlatılan uygulamayı birebir aynı yapıp çalıştırıp bir default sistem hazırlayın. Sonra bu default sistemi editleyerek aşama aşama sizin senaryonuza uyarlayın. Çalışmanız lazım.

sağolun teşekkürler peki kendi projemin hazır halini bulabileceğim bir yer biliyomusunuz yeniyimde daha arduino vs. programlamada

Forum istatistikleri

Konular
127,956
Kullanıcılar
449,606
Son üye
rasit.

Yeni konular

Çevrimiçi üyeler

Geri