12v Koltuk Isıtıcı ile Kedi Yatağı Isıtma

Hocam ince düşünceniz için çok teşekkürler. Cam balkon gün boyu güneş alıyor, kedimiz de bütün gün bizimle bahçede geziyor, yediği önünde yemediği arkasında Biz onun için ekstra konfor peşindeyiz.

Buradaki kıymetli görüşler sonrası biraz daha araştırma yaptım USB'den güç alan iki adet bardak ısıtıcı siparişi verdim zaten otomatik mama kabı da USB'den güç alıyor o nedenle kolay oldu. Gelince hemen deneyeceğim, buradan da naçizane deneyimlerimi paylaşırım. Şu anda da dijital termometreler ile hem ortam hem de yatak sıcaklığı kaydı alıyorum. Gelen ürünler sonrası da bakacağım.

Otomatik sigorta bulunduğu devreyi yüksek akım ve kısa devre akımlarından koruyan bir anahtarlama elamanıdır.
İyi bir topraklama değeri sıfıra ohm'a yakın olan değerdir. Fakat her işte olduğu topraklamadada maliyetler önemli, onun için iyi bir topraklama değeri izin verilen değerler içinde olandır.

Kışlık tamam , yazlık ?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha fazla bilgi edin…