12v Koltuk Isıtıcı ile Kedi Yatağı Isıtma

Her canlının yasabilecegi ısı ortamı vardır
Tabiki aşırı ısı ( soğuk sıcak ) durumunu konuşmuyoruz .

Kapalı balkon diyorsunuz.
Köpükten kulübe yaptinizmi yeter bence .
Bir de önemli olan ortam hazırlamak kendini ceza evinde hissetmesi gerekir.

Diger Karbon ısıtıcı kullanarak ortam hazırlanabilir
Fantazi diyelim.
Gün ışığı almasini istiyorsanız camdan kulübe.
Isıtıcı olarak balkon yakınında kalorifer hattı varsa balkona yatay petek ve cam kulübenin içine.

Çeşitli ucuz pahalı sistemler gelistirebilinir.

ayak ısıtıcısı olabilir .

Kolay gelsin sağlıcakla
Hocam ince düşünceniz için çok teşekkürler. Cam balkon gün boyu güneş alıyor, kedimiz de bütün gün bizimle bahçede geziyor, yediği önünde yemediği arkasında 😊 Biz onun için ekstra konfor peşindeyiz.

Buradaki kıymetli görüşler sonrası biraz daha araştırma yaptım USB'den güç alan iki adet bardak ısıtıcı siparişi verdim zaten otomatik mama kabı da USB'den güç alıyor o nedenle kolay oldu. Gelince hemen deneyeceğim, buradan da naçizane deneyimlerimi paylaşırım. Şu anda da dijital termometreler ile hem ortam hem de yatak sıcaklığı kaydı alıyorum. Gelen ürünler sonrası da bakacağım.

Zaman rölesi bir diğer ifade ile zaman saati adı verilen sistem süresi belli olan bir aralıkta araya girmesi veya çıkması amaçlanan elektrik sisteminin kontrol edilmesinde kullanılmak için tasarlanmıştır.
Elektrik tesisatlarında seçilecek kablo kesiti genellikle kullanılacak güce göre çekilecek akımın hesaplanması ile belirlenmelidir.
Hocam ince düşünceniz için çok teşekkürler. Cam balkon gün boyu güneş alıyor, kedimiz de bütün gün bizimle bahçede geziyor, yediği önünde yemediği arkasında 😊 Biz onun için ekstra konfor peşindeyiz.

Buradaki kıymetli görüşler sonrası biraz daha araştırma yaptım USB'den güç alan iki adet bardak ısıtıcı siparişi verdim zaten otomatik mama kabı da USB'den güç alıyor o nedenle kolay oldu. Gelince hemen deneyeceğim, buradan da naçizane deneyimlerimi paylaşırım. Şu anda da dijital termometreler ile hem ortam hem de yatak sıcaklığı kaydı alıyorum. Gelen ürünler sonrası da bakacağım.

Kışlık tamam , yazlık ?

soğutma pedi.png

Forum istatistikleri

Konular
127,950
Kullanıcılar
449,596
Son üye
anilhikmet

Yeni konular

Geri