1000kva trafo alacağız. Hangi markayı tercih edersiniz?

kesinlikle abb

Topraklama ölçümü ister endüstriyel bir tesis ister bir ofis binası olsun her işletme için kritik bir öneme sahiptir.
Otomatik sigorta bulunduğu devreyi yüksek akım ve kısa devre akımlarından koruyan bir anahtarlama elamanıdır.
Herkez farklı marka söylemiş nerden bu şekilde acaba?

firma ekle

hermetrik diyen arkadaşlar contalardan yağ kaçırmasın dua edin yoksa yandınız ki kesin kaçırır bu gün kacırmassa yarın kacırır muhakkak

4000 trafonun tamırını yaptık ve bize gelen trafolarda Maksan ı tek gecerim.sonrasında tabiki Best gelir...Ama ABB de çok kaliteli trafolar yapar fakat gelecegıde dusunmenız gerekır,ABB trafo bir kez yanarsa kaldır çöpe at; Türkiye de ABB marka trafoların Tamırını doğru duzgun yapan bir firma daha yok Kİ ABB kendiside tamir etmiyor...Eğer hermetik trafo alacaksan devamli seri üretim yapan bir firmadan almanı önermem çünkü eger hermetik ayar zor ve uğraştırıcı bir iştir... Seri üretimi cok yogun olan yerler bu ayarın üstünde pek fazla durmazlar...fabrikamızda garanti süresi bitmemiş hermnetik ayar yaptıgımız yüzlerce trafo oldu bunuda bildirim size...

4000 trafonun tamırını yaptık ve bize gelen trafolarda Maksan ı tek gecerim.sonrasında tabiki Best gelir...Ama ABB de çok kaliteli trafolar yapar fakat gelecegıde dusunmenız gerekır,ABB trafo bir kez yanarsa kaldır çöpe at; Türkiye de ABB marka trafoların Tamırını doğru duzgun yapan bir firma daha yok Kİ ABB kendiside tamir etmiyor...Eğer hermetik trafo alacaksan devamli seri üretim yapan bir firmadan almanı önermem çünkü eger hermetik ayar zor ve uğraştırıcı bir iştir... Seri üretimi cok yogun olan yerler bu ayarın üstünde pek fazla durmazlar...fabrikamızda garanti süresi bitmemiş hermnetik ayar yaptıgımız yüzlerce trafo oldu bunuda bildirim size...

hem trafo fabrikanızda trafo tamir ettiğinizi söylüyorsunuz hem de maksan ı tek geçerim diyorsunuz. bu hususu anlayamadım.

Areva çalışanı olarak içtenlikle söyleyebilirim ki Areva iyidir, Not : Şimdi Schneider oldu.

Forum istatistikleri

Konular
128,245
Kullanıcılar
450,052
Son üye
Fatihkaya00

Yeni konular

Çevrimiçi üyeler

Geri