şofben için yeni elektrik hattı çekmek

kardeş okumadın herhalde daha almadıım almayı düşünüyorum dedim ama alınca klavuzuda okuyacam merak etme

Elektrik tesisatlarında seçilecek kablo kesiti genellikle kullanılacak güce göre çekilecek akımın hesaplanması ile belirlenmelidir.
İyi bir topraklama değeri sıfıra ohm'a yakın olan değerdir. Fakat her işte olduğu topraklamadada maliyetler önemli, onun için iyi bir topraklama değeri izin verilen değerler içinde olandır.
Bende sunu anlamıyorum.koy yerinde şofben veya ani su ısıtıcı vs her neyse kullanmaktan başka ne gibi bir çözüm olabilir ki?

kardeş okumadın herhalde daha almadıım almayı düşünüyorum dedim ama alınca klavuzuda okuyacam merak etme
O halde neden arama kutusunu kullanmıyorsunuz, gerçi Sn. @arkaplan kitapçığın ilgili kısmını paylaştı.
Bende sunu anlamıyorum.koy yerinde şofben veya ani su ısıtıcı vs her neyse kullanmaktan başka ne gibi bir çözüm olabilir ki?
Sesli düşünüyorum, termosifon. Bir abimizin sözü, ateş üstünde su kaynatırım (eski usul) ama ani ısıtıcı hayatta kullanmam .

Termosifon dediğin şey de şofbenin büyütülmüş halı.ne farkı var o da elektrikli şofben de..tek fark güç değeri olabilir Belkı.kastettignz şey güç mü?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha fazla bilgi edin…