şerit led de açma kapama problemi

y.yavuz.t

Üye
arkadaşlar bir evin koridorunda 8 metre ded kullandım ancak vaviyen anahtarlar bir kaç aç kapa yaptıktan sonra arızalanıyordu . anahtarlar viko karre serisi idi vikodan teknik destek için aradığımda bu durumun normal olduğunu çözümün faz nötürlü vaviyen bağlantısı alacağını söylediler .buatlardan derhal bağlantıları faz nötürlü vavyen yaptım ancak sonuç değişmedi aynen bir kaç aç kapadan sonra anahtarların yayı tutmamaya başlıyor ve işlevini yitiriyorlardı. bu arada ev yeşil köyde yeni evli bir pilotun eviydi kendiside olup bitenlere şahit oldu ve vaviyeni iptal ettik adi anahtarla yetinmiş oldular
arkadaşlarbu durum ile ilgili yorumlarınızı bekliyorum.

İmpuls röle/darbe akım anahtarı kullan vavienin elektronik hali ;)

evet çok iyi fikir alçıpanın içindeki alana rahatlıkla impuls röre kullanılabilinirdi akıl edememişim

arkadaşlar bir evin koridorunda 8 metre ded kullandım ancak vaviyen anahtarlar bir kaç aç kapa yaptıktan sonra arızalanıyordu . anahtarlar viko karre serisi idi vikodan teknik destek için aradığımda bu durumun normal olduğunu çözümün faz nötürlü vaviyen bağlantısı alacağını söylediler .buatlardan derhal bağlantıları faz nötürlü vavyen yaptım ancak sonuç değişmedi aynen bir kaç aç kapadan sonra anahtarların yayı tutmamaya başlıyor ve işlevini yitiriyorlardı. bu arada ev yeşil köyde yeni evli bir pilotun eviydi kendiside olup bitenlere şahit oldu ve vaviyeni iptal ettik adi anahtarla yetinmiş oldular
arkadaşlarbu durum ile ilgili yorumlarınızı bekliyorum.

Değerli Müşterimiz;

Kulanmış olduğunuz aydınlatma kaynaklı oluşan anlık yüksek akım kaynaklı yaşanan sıkıntı nedeni ile 444 8 456 Viko by Panasonic müşteri destek hattını arayabilir.Yada [email protected] adresimize iletişim bilgilerinizi ve şikayetinizi yazabilir, 7/24 online destek hattımızdan www.viko.com.tr adresimizi ziyaret ederek .şikayetinizi iletebilirsiniz en kısa sürede size geri dönüş yapılarak şikayetinizin çözülmesi konusunda gerekli çalışmalar başlatılacaktır.

Saygılarımızla,

Forum istatistikleri

Konular
128,269
Kullanıcılar
450,087
Son üye
Hsnozer

Yeni konular

Geri