Şişe dolumunun bittiğini bildiren sensör ?

buna benzer bır projem var benım projem zeytınyağı dolumu yapan otomatık makına sistemde loadcell kullandım yağ doldurulacak kap loadcell bulunan tabla uzerıne koyulduğunda kapin darasını tartıyor kayıt edıyor kaç kğ veya gram dolum yapılacaksa okadar yağı selenoit vana aracılığıyla açıyor dolum bittiğinde selenoit vana kapanıyor uyarıları fılan yazmama gerek yok bu sistemı değerlendırırsen verebılırım

meraba arkadasım bende buna benzer bır sıstem arıyorum deterjan dolumu yapabılmek ıcın bana bu sıstemı gonderebılırmısın. cok acıl
bu arada hayırlı bayramlar

Eğer mesafe varsa fiberoptik sensör ile üstten de bakabilirsin. Veya şişe ile kontrast farkı varsa kamera sensörleri ile görülebilir. SICK'te var bu üründen ben kullanıyorum oldukça performanslı bir ürün

meraba arkadasım bende buna benzer bır sıstem arıyorum deterjan dolumu yapabılmek ıcın bana bu sıstemı gonderebılırmısın. cok acıl
bu arada hayırlı bayramlar

merhaba gonderırım neden olmasın yanlız ben bu işi profosyonelce evıme maddı destek amaçlı yapıyorum olur dersen goruşelım

sistem loadcell bağli tabla uzerıne sivi konulacak kap konulduğunda darasını alıp siviyi kontrol eden selenoit vanayı açıyor prağramlanan ağırlığa gelınce vana kapanıyor buzerle uyarı verıyor bunu otomatıkleştırmede yapılabılır bendekı yarı manuel çalışan sistem

merhaba gonderırım neden olmasın yanlız ben bu işi profosyonelce evıme maddı destek amaçlı yapıyorum olur dersen goruşelım

sistem loadcell bağli tabla uzerıne sivi konulacak kap konulduğunda darasını alıp siviyi kontrol eden selenoit vanayı açıyor prağramlanan ağırlığa gelınce vana kapanıyor buzerle uyarı verıyor bunu otomatıkleştırmede yapılabılır bendekı yarı manuel çalışan sistem

abicim bende sistem olarak kendım hazırladım ama sensör ve vanada kı baglantılarda ıs karısıyorr senınle gorusmek ısterım abı ben de sivas ta yım tel. ıle de ıstersen konusuruzz malzemelerın baglantı sekıllerını gorsem kendı hatamı bulacam ama ıstee sorun ordaa ...:)

byengineer hassasiyet için loadcell güzel çözüm ama volümetrik dolum da düşünebilirsin rotary tabla ile gayet hızlı da olur

byengineer hassasiyet için loadcell güzel çözüm ama volümetrik dolum da düşünebilirsin rotary tabla ile gayet hızlı da olur

abıcım valla tabla ısınıde dusunduk ama nasıl bır sıstem olacagından veya asıt dolumu yapacagımız ıcın camasır suyu, tuzruhu, kırec cozucu tarzında...
sıstemınde karıstırıyorumm.

Forum istatistikleri

Konular
128,215
Kullanıcılar
449,996
Son üye
Serhan10

Yeni konular

Geri