Şarjlı matkap ve setler

elektrikçicüneyt

Profesyonel Üye
Şarjlı matkapların markalı olanları çok pahalı bazı markaların setleri 100-150 bin tl yi bile buluyor.Bunlar profesyonel ürünler bunda şüphe yok ama bunları alacak da imkan yok ben de.
5-6 aydır facebook da bazı videolar görüyorum 4-7 bin tl arasında çeşitli markalar da şarjlı setlerin suya sokulup çalıştırılması da var çok uzun vidaların ağaçlara atılması da var.Abartılı olarak da açıklamarı var 58 Volt diyeni de var vida sıkmalar da 400 NM,600 NM tork diyeni de var.
İşlerimi toparlayabilirsem bunlar dan bir set almak istiyorum ama bir kaç arkadaşım paranı çöpe atacaksın bunları alma diyor.En ucuz kaliteli marka nın seti 12 bin tl onda da şarjlı taş motoru yok.Bosch un setini gördüm 17 bin tl ben 4-5 bin tl toparlayıp ucuzlarından almayı başaramadım ki bosch veya diğer pahalı markaların setlerini alabileyin.
Bu cihazlardan alıp kullanan var mı?Alıp mennun olan hangi markaları aldı kullandı veya memnun olmayan hangi markaları kullandı.Satıcı firmalar 2 yıl batarya dahil garanti var diye reklam yapıyor.Ama kurumsal firma olmadıkları için garanti ne kadar geçerli olur bilemiyorum.

Merhabalar ustam.
Öncelikle Bosch Makita vs gibi ürünler kullanmıyorum yerine göre çok ağır işler yaptığımda oluyor.
4 tane einhell 4 amper batarya aldım yanında 4 tanede şarj cihazı geliyor zaten.
Artık einhell solo olarak ne varsa işime yarayan hepsini yavaş yavaş alıyorum.
Bosch Makita gibi markaların yarı fiyatı ama kalitesi aynı desem kızan olur belki.
Her neyse konu dağılmasın öncelikle 58 volt diye tabir edilen batarya 18 volt 4 amper dir.
Bahsettiğiniz setlerden alıp kullanan birkaç arkadaşım var ufak tefek işlerde sorunsuz kullandığını söylüyorlar.
İlla böyle bir set alma niyetiniz varsa kesinlikle GNC el aletleri ve hırdavat mağazasından almanızı tavsiye ederim.

Merhabalar ustam.
Öncelikle Bosch Makita vs gibi ürünler kullanmıyorum yerine göre çok ağır işler yaptığımda oluyor.
4 tane einhell 4 amper batarya aldım yanında 4 tanede şarj cihazı geliyor zaten.
Artık einhell solo olarak ne varsa işime yarayan hepsini yavaş yavaş alıyorum.
Bosch Makita gibi markaların yarı fiyatı ama kalitesi aynı desem kızan olur belki.
Her neyse konu dağılmasın öncelikle 58 volt diye tabir edilen batarya 18 volt 4 amper dir.
Bahsettiğiniz setlerden alıp kullanan birkaç arkadaşım var ufak tefek işlerde sorunsuz kullandığını söylüyorlar.
İlla böyle bir set alma niyetiniz varsa kesinlikle GNC el aletleri ve hırdavat mağazasından almanızı tavsiye ederim.
Ben de o mağazayı takip ediyorum.Bana fazla uzak değil 1-2 saatte giderim.Ben fırın ve fabrikalara teknik servis e gidiyorum.Bu nedenle uzun süreli ve yüksek kazanç elde edemiyorum.
Genel de boş kalmıyorum ama hafta da 4-5 servis anca çıkıyor.Ufak tefek te makine revizyonları bakalım ne zaman toparlarsam bu ucuz markalardan alacağım inşallah

https://ekinlerelaletleri.com/prohu...s4cxYBv61isDl3Y_WODVEYVphncu-Q1299ciBPuUJWnwJ
güzel ustam, böyle bir site var. birinci kalite değil ama sarı ve mavi yani ev kullanıcıları için ürünler satıyor. bence takip edin. setler piyasaya göre oldukça iyi. ve o reklamları yapılab suya at çıkar çalışsınlara fazla güvenmeyin. @Mustafa KABADAYI ustamızın tavsiye ettiği einhell bende de var. prefosyenel değiller ama iş görüyor. bir aleti alırken iki kere düşünürüm. ilk önce veda edebileceğim bir ürünü alırım ve zaaflarını öğrenirim. sonra bir üste geçerim. kaybetmek her zaman kötü değildir. geçmişte yaşadığımız tecrübeler (hatalar, yanlışlar, kazalar vb bir sürü dertler) olmasaydı bu günkü biz olamazdık.

https://www.pazarama.com/projcb-plu...Gzce6pD3CDxVAag28NgtEQ5T-XEZmjLg88t8knfcw9Aqc
bir de buna denk geldim ama nedir? ne değildir? bilmiyorum. pazarama akbankın galiba.
Kafa değişen modelleri zayıf olur dedi satıcılar bile bunların tork u düşük ve tek devirli aslında benim için en iyisi böyle setler arabam yok taşlama,Hilti,gibi bir çok ürünü bir çantaya sığdırırım ama bugün biraz da mali durumu mu düşünerek 1 tane şarjlı matkap alacağım
Allah nasip eder de biraz büyük bir iş alabilirsem set alırım o zaman bozulsa da sıkıntı olmaz

Ev takımı olarak üç yıldır kullandığım set.Ağır işlere gelmiyor ama basit ev ihtiyaçlarını görüyor bataryaları çok dayanıyor kalitesizi piller var 30 dk az işlerde kullanıyorsanız yeterli olur. kaliteli pil takarsanız sorunsuz çalışıyorlar.
Kalitesiz pil ile : Şarjlı darbeli tek batarya tam şarjda 7 lik kısa uçla 60 80 delik arası atıyor beton kalitesine göre,Torku sıkma cok iyi kalitesiz pil olasa bile 32 somunları söküp takabiliyor 20 cm ağaç vidasının sorunsuz vidalaya biliyor. Taşlama cok kaliteli değil piller yük altında akım çekişine uygun olmadığı için zorlayınca kendin korumaya alıyor pili söküp takmak zorunda kalıyorsun.

Ekli dosyalar

• WhatsApp Görsel 2024-04-03 saat 09.05.05_504800af.jpg
    WhatsApp Görsel 2024-04-03 saat 09.05.05_504800af.jpg
    216.8 KB · Görüntüleme: 12
Ev takımı olarak üç yıldır kullandığım set.Ağır işlere gelmiyor ama basit ev ihtiyaçlarını görüyor bataryaları çok dayanıyor kalitesizi piller var 30 dk az işlerde kullanıyorsanız yeterli olur. kaliteli pil takarsanız sorunsuz çalışıyorlar.
Kalitesiz pil ile : Şarjlı darbeli tek batarya tam şarjda 7 lik kısa uçla 60 80 delik arası atıyor beton kalitesine göre,Torku sıkma cok iyi kalitesiz pil olasa bile 32 somunları söküp takabiliyor 20 cm ağaç vidasının sorunsuz vidalaya biliyor. Taşlama cok kaliteli değil piller yük altında akım çekişine uygun olmadığı için zorlayınca kendin korumaya alıyor pili söküp takmak zorunda kalıyorsun.
Marka yazmıyor etiketleri düşmüş galiba.

markası sahte isimleri farklı farkıl birinde asur yazıyordu birinde samsung birinde jcb yazıyordu. Alış veriş sitelerinde var benzer setler 10 pilli olanlardan alırsanız basit işleriniz yapar. Ben seti 2 bin tl almıştım pillerin performası 1,5 yıl sonra düştü bir tanesinin pillerini değitirdim 1500tl harcadım sorunsuz çalışıyor.

Yeni mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
128,221
Kullanıcılar
450,007
Son üye
harunppp

Yeni konular

Geri